Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim

Dr. Mediha Ürkmez

Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-23
YAZAR Dr. Mediha Ürkmez
ISBN 6057580634
DOSYA FORMATI 6,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarını,önceliklerini önemseyen; hayata,denemeye,alternatif düşünmeye fırsat verilen; baskı,yıldırma, şiddet ve korkunun kullanılmadığı olumlu disiplin yollarının çocuk üzerindeki etkisi ömür boyu sürer. Bu kitapta; çocuk yetiştirmede zaman zaman uygulanan sert, mesafeli, acımasız ebeveyn yaklaşımının sakıncaları konuşularak, yerine aslında disiplin uygulayanların da özlemini duyduğu saygı ve sevgiyle, hoşgörü ve merhametle çocukları eğitme yolları anlatılmıştır. Olaya ve yaşa uygun yol seçilip inanılarak itina ile tatbik edildiğinde sonuçların ne kadar memnuniyet verici olduğunu görecek ve şaşıracaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim.

... Okulunda Sevgiyle Eğitim Mediha Ürkmez ... Anne Baba Okulu - Posts | Facebook ... . Mediha Ürkmez tarafından kaleme alınan bu eser "Sevgiyle eğitim" mottosunu benimsemiştir. Dr. Mediha Ürkmez. Gücünü sevgi ve güvenden alan; çocuğun ihtiyaçlarını,önceliklerini önemseyen; hayata,denemeye,alternatif düşünmeye fırsat verilen; baskı,yıldırma... Sign in. EĞİTİM. Kimi anne-babalar, çocuklarına karşı sevgi sözcükleri kullanmakta cömert davranmazlar. Ana-Baba Okulu. Bu kitapta; çocuk yeti ... Anne Baba Okulunda Sevgiyle Eğitim - Diyanet Vakfı Yayınları... ... . Ana-Baba Okulu. Bu kitapta; çocuk yetiştirmede zaman zaman uygulanan sert mesafeli acımasız ebeveyn yaklaşımının sakıncaları konuşularak yerine aslında disiplin uygulayanların da özlemini duyduğu saygı ve sevgiyle... ...etkisi ömür boyu sürer.Bu kitapta;çocuk yetiştirmede zaman zaman uygulanan sert...