Umut Ekenler

Nur İçözü

Umut Ekenler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-18
YAZAR Nur İçözü
ISBN 9752125070
DOSYA FORMATI 7,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Memleket yangın yeriydi. Genç yaşlı, kadın erkek demeden tüm toplum büyük bir kargaşanın eşiğinde, sahip olduğu her şeyi kaybetmek üzereydi. Düşman dört bir yanda, yıllarca komşu görünenler pusuda, asker yorgun, açlık kapıdaydı... Tüm bunlara dur demenin vakti gelmiş de geçiyordu. Anneler, babalar, gençler, çocuklar ve yaşlılar millî mücadelenin korkmaz bir neferi olarak vatanı korumak, düşmanları ülkeden kovmak ve özgür bir gelecek uğruna o büyük önderin, Mustafa Kemal'in peşinden gitmeye hazırlanıyordu. Nice Mustafalar, Osmanlar, Aliler, Kemaller, Gazi Dedeler, Hatice Kadınlar vardı bu mücadelenin kilometre taşlarında. Onlar umut ektiler, ışık oldular, can verdiler. Sokaklarda özgürce koşalım, rahatça uyuyalım, vatan toprağına bir tek düşman ayağı basmasın diye. Umut Ekenler, işte o destanı yazanların hikâyesidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Umut Ekenler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Umut Ekenler.

...ipçi, 1,482 Takip Edilen, 4,592 Gönderi - @umuteker'in Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör ... Umut Ekenler Nur İçözü ... ... Umut Ekenler. Memleket yangın yeriydi. Onlar umut ektiler, ışık oldular, can verdiler. Sokaklarda özgürce koşalım, rahatça uyuyalım, vatan toprağına bir tek düşman ayağı basmasın diye. Nur İçözü. Memleket yangın yeriydi. Genç yaşlı, kadın erkek demeden tüm toplum büyük bir kargaşanın eşiğinde, sahip olduğu her şeyi kaybetmek üzereydi. 11.20 TL. Sokaklardaözgürce koşalım rahatça uyuyalım vatan toprağına bir tekdüşman ayağı bas ... Bu Tarz Benim Jüri Üyesi Umut Eker Kimdir, Biyografisi, Fotoğrafları ... . 11.20 TL. Sokaklardaözgürce koşalım rahatça uyuyalım vatan toprağına bir tekdüşman ayağı basmasın diye. Umut Ekenler işte o destanı yazanların hikâyesidir. Nur İçözü. Memleket yangın yeriydi. Genç yaşlı, kadın erkek demeden tüm toplum büyük bir ...