Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1

Mehmet Murat

Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-24
YAZAR Mehmet Murat
ISBN 6257084901
DOSYA FORMATI 5,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Hürriyet ve istiklal benim karakterimdir” - Atatürkİyi bir gelecek için zamanınızı en çok neye harcardınız?“Sürekli yaptığınız şey neyse, siz osunuz” - AristotelesHayatımız boyunca bizi sağlıklı, başarılı ve mutlu eden şeyler nedir? “Değerler karakter, karakter kaderiniz olur” - GandiKişiliğimiz ve karakterimiz, benimsediğimiz değerler/erdemler ve eylemlerimizin sonucudur. Bu yüzden, ömür dediğimiz en büyük yaşam maceramızda ilk ve en büyük eserimiz karakterimizdir. Geri kalan her şey bundan sonra gelir; kaderimiz bile. Yaptığımız “barışçı ve geliştirici” (Meryem, 96) işlerin sonucu karakterimiz üzerinden kaderimizi belirler ki, bu da kaderciliğe giden yolu baştan kesip bizi sürekli gelişen/geliştiren, değer üreten insanlar olmaya sevk eder. İşte bu kitap serisinin amacı, böyle bir yaşam çizgisinin bütün temel aşamalarında rehber olacak değer ve ilkeleri adım adım karakterinize ve neticede kaderinize/geleceğinize nasıl yansıtacağınıza ışık tutmak. Kitap serimizi içindeki test ve egzersizlerle birlikte tamamladığınızda,- Daha mutlu ve daha az stresli olma,- Neşe ve olumlu duyguları daha çok yaşama,- İlişkileri güçlendirip sevgi ve güveni artırma,- Yaşam hedeflerine ulaşma ve sükûnetle sorun çözmede çok daha ileri bir kavrayışa ve zihinsel donanıma kavuştuğunuzu hissedeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir1.

...rat. "Hürriyet ve istiklal benim karakterimdir" - Atatürk İyi bir gelecek için zamanınızı en çok neye harcardınız? "Sürekli yaptığınız şey neyse ... Friends Karakter Evrimleri | 22dakika.org ... ... Zira karakter yaşam maceramızdaki ilk ve en büyük eserimiz olup, karakterimiz kaderimizdir. yeni çıkan Karakter Kaderdir 1. Kitap: Sevgi ve Empati Karakteri [2 ] başlıklı kitabımızı tavsiye ederiz). KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) tarafından basılan Sevgi ve Empati Karakteri / Karakter Kaderdir 1 adlı kitap kitapçıların raflarında yerini aldı. "Değerler karakter, karakter kaderiniz olur" - Gandi Kişiliğimiz ve karakterimiz, benimsediğimiz değerler/erdemler ve eylemlerimizin sonucudur. Gerek çi ... Karakter Kaderdir Sözleri ve Alıntıları ... . "Değerler karakter, karakter kaderiniz olur" - Gandi Kişiliğimiz ve karakterimiz, benimsediğimiz değerler/erdemler ve eylemlerimizin sonucudur. Gerek çizgi karakterler , gerek kitaplar , gerekse filmler bunun birçok...