Sanatın Önemli Anları

Lee Cheshire

Sanatın Önemli Anları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-18
YAZAR Lee Cheshire
ISBN 6051923321
DOSYA FORMATI 11,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgilerin yer aldığı muhteşem kitaplar! hep kitap’tan, sanat tarihine daha yakından şahit olmak, tüm temel bilgileri öğrenmek isteyen okurlar için eşsiz bir dizi: “Sanatın Olmazsa Olmazları!” Anlaşılır, sade, birbirinden güzel eserlerle bezeli, uzmanlar tarafından yazılmış bu kitaplarla sanat artık daha yakınınızda! Sanatın Önemli Anları, okurun sanat dünyasını rahatlıkla takip etmesini sağlıyor. İhtiyacınız olan tek şey merak. Mona Lisa ne zaman, nereden çalındı? Van Gogh’un hangi portresi rekor fiyata satıldı? Gümrük memurları hangi soyut sanat eserine el koydu? Kübizm teriminin kaynağı neydi? Kim, hangi sanatsal nedenle bir çakalla bir galeride kapalı kaldı? Hazır olun, sanat tarihini şekillendiren önemli olayları öğrenmek üzeresiniz!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sanatın Önemli Anları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sanatın Önemli Anları.

...etinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Sanatın Önemli Anları ... Sanatin Tanimi ... . Hep Kitap. Stok Kodu. 9786051923321. 629821. Sanatın Önemli Anları. Hep Kitap. 46.75. En yeni Sanatın Önemli Anları kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Anlaşılır sade birbirinden güzel eserlerle bezeli uzmanlar tarafından yazılmış bu kitaplarla sanat artık daha yakınınızda! Sanatın Önemli Anları okurun sanat dünyasını rahatlıkla takip etmesini sağlıyor. Lee Cheshire. Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgil ... Sanatın Önemi | Forum ... . Lee Cheshire. Kısa, renkli; zekice yazılmış, temel bilgilerin yer aldığı muhteşem kitaplar! hep kitap'tan, sanat tarihine daha yakından şahit olmak... 44 TRY. Sanatın Önemli Anları, okurun sanat dünyasını r...