Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı

Burcu Karadaş

Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-01-20
YAZAR Burcu Karadaş
ISBN 6257964074
DOSYA FORMATI 5,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korkunç görünümlü insanlar, bir kulübede yaşanan dehşet dolu anlar, lanetli bir mağaradan başlarına düşen kayalar, sepetten çıkan yılan, kollarıyla nefessiz bırakan zehirli dev bir sarmaşık, kilitli camdan kafes ve daha birçok olay. Korkunuza yenik düşmediğiniz cesur anlarınız olur hayatta. Sevdiğiniz insanların aniden yok oluşu, etrafınızda dönen anlam veremediğiniz olaylar, çığlıklar, inatlaşmalar, heyecan verse de korktuğunuz o anlar… Hepsi size çıkmaz sandığınız o yere adım attırır.Mete, Ada ve Efe’nin birlikte çıktığı bu ürkütücü yolculuk, zor ve yorucu tercihlerle dolu. Birinin bu kadar karışık bir yol haritasında yönlerini bulması için onlara yardım etmesi gerek.Her gizemli olayın sonunda karşına çıkan seçeneklerden birini seçerek, istediğin macerayı yaşa! Sayfalarla arası geçişlerle kuralları sen belirle. Soluk soluğa okuyacağın bu macerada dikkatini ve aklını kullanırsan doğru çıkışı bulabilirsin. Bu kez daha heyecanlı anlar, beklemediğin sürprizlerle karşılaşacaksın.Sıkı tutun, gözlerini kapa.Korkmaya hazır ol!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı.

...adaş. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey ... Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı Fiyatı ... . Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Burcu Karadaş. İçine çekildikleri tehlikeli karartıyla başladı her şey. Gecenin karanlığına gizlenen gölgenin ardındaki gizemi çözmek isterken bir kâbusun ortasına düştüler. Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı - Burcu Karadaş hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı. 20,30 TL. ... Korku Kapanı -Cesaret Çıkmazı ... .com'dan satın alın! Korku Kapanı - Cesaret Çıkmazı. 20,30 TL. TL Fiyat : ₺23,00. Sepet Fiyatı : Yediveren / korku kapanı - cesaret çıkmazı. Sayfayı Yazdır. Yorum Yaz. Yediveren / korku kapanı - cesaret çıkmazı. Korku Kapanı - Cesar...