Benim Parlak Tarık Yıldızım

Özge Artuk

Benim Parlak Tarık Yıldızım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-10
YAZAR Özge Artuk
ISBN 6257912747
DOSYA FORMATI 10,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

GELMerak ediyorsanAraştırmayı seviyorsanKendini tanımak istiyorsan gelSeviyorsanArıyorsanBilmek istiyorsan gelSana bir yıldızın ve bir çocuğun hikâyesini anlatacağımGel ve dinle. *** Sevgili Özge;İsmi gibi, özüne has bir varoluş sergiliyor.Kendi olma yolculuğunda tüm fırtınaları göğüslemesine aracılık eden sırrını bizlere fısıldıyor ve diyor ki; "Kendi göğüne bak!"Teşekkürler Özge Abla, elimizden tutup usul usul bizimle yürüdüğün ve cesaret verdiğin için...R.Berin Tuncel, Klinik Psikoloji Bililm Uzmanı, "Kendine Doğmak" ve "Her An Yeniden" kitapları Yazarı. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benim Parlak Tarık Yıldızım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benim Parlak Tarık Yıldızım.

...257912747. Benim Parlak Tarık Yıldızım ... Benim Parlak Tarık Yıldızım ... . Ürün Adı Hatalı. Benim Parlak Tarık Yıldızım. Özge Artuk. Gece Kitaplığı Yayınları. Benim Sinemalarım. 18.75 25. Hasan Ali Toptaş. Benim Parlak Tarık Yıldızım. Gece Kitaplığı. Özge Artuk. Benim Parlak Tarık Yıldızım. Özge Artuk. Gece Kitaplığı Yayınları. Benim Parlak Tarık Yıldızım (9786257912747). Marka : Özge Artuk. Tedarikçi : Gece Kitaplığı. Alış-V ... Benim Parlak Tarık Yıldızım Özge Artuk ... . Tedarikçi : Gece Kitaplığı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Benim Parlak Tarık Yıldızım. Benim Parlak Tarık Yıldızım - Gece Kitaplığı - 9786257912747 - Özge Artuk - - Gel Merak ediyorsan Araştırmayı seviyorsan Kendini tanımak istiyorsan gel Seviyors. kitaphanen.com´da uygun fiyata Gece Kitaplığı markalı Benim Parlak Tarık Yıldızım 9786257912747 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Gel Merak ediyorsan Araştırmayı seviyorsan Kendini tanımak istiyorsan gel Seviyorsan Arıyorsan Bilmek istiyorsan gel Sana bir yıldızın ve bir çocuğun hikâyesini anlatacağım Gel ve dinle. **....