Vişne Bahçesi

Anton Çehov

Vişne Bahçesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-25
YAZAR Anton Çehov
ISBN 9752208353
DOSYA FORMATI 8,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vişne Bahçesi Çehov'un artık yok olma evresine giren "asilzade yuvaları" üzerine kaleme aldığı son dramatik eseridir.Geçmişin, şimdinin ve geleceğin temsilcilerinin aynı sahnede buluştuğu, Ranevskayaların geçmişten kopamadığı, Lopahinlerin şimdiyi yaşayamadığı ve Trofimovların henüz geleceği kuramadığı bir bahçede sergilenen; bir kuşağın, bir çağın, bir düzenin çöküş öyküsüdür.Sahne gerisinden işitilen balta sesleriyle köklenen Vişne Bahçesi ise sadece bir bahçe değil, kanlı yirminci yüzyılın eşiğindeki Rusya'nın ta kendisidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vişne Bahçesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vişne Bahçesi.

... süssüz kahramanı vişne bahçesi; sonbahar ile yapraklarının solduğu, kış geldiğinde sadece tek vişne bahçesi kalır ellerinde ve fakat onu da koruyup kollamak için hiçbir şey yap(a)mazlar ... Vişne Bahçesi ... . Cehov'un "Vişne Bahçesi" adlı tiyatro eseri yazarın son ve en önemli oyunu olmaktadır. Vişne Bahçesi (1999), The Cherry Orchard (1974), Il giardino dei ciliegi (1992), The Orchard (2008)[4]. Anton Çehov Vişne Bahçesi' nde, gözlemlerini Lubov Andreyevna' nın sahibi olduğu ve satılacak mı satılmayacak mı tartışmaları eşliğinde, geçmişteki acı-tatlı anıların dile getirild ... Vişne Bahçesi - Anton Çehov | Forum ... . Anton Çehov Vişne Bahçesi' nde, gözlemlerini Lubov Andreyevna' nın sahibi olduğu ve satılacak mı satılmayacak mı tartışmaları eşliğinde, geçmişteki acı-tatlı anıların dile getirildiği bir çiftlik evine yöneltir. Vişne Bahçesi (Vişnevıy sad) oyunu Anton Pavloviç Çehov?un 1886 yılında yazdığı son ve en büyük oyunudur. ...