Süper Etkinlikler- Harfler

Süper Etkinlikler- Harfler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-10
YAZAR
ISBN 6051884486
DOSYA FORMATI 6,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Süper Etkinlikler-HARFLERYeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız “Süper Etkinlikler” kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller. Çizerek, boyayarak ve eğlenceli etkinlikler yaparak çocuklarımız, hem öğrenip hem de eğlenecekler.Çocuklarımız, ilkokul için gereken temel becerilerin en önemlisi olan kalem kullanmayı en doğru şekilde öğrenecekler.Okulda ve evde keyifli vakitler geçirecek çocuklar, ilkokul için gerekli olan temel becerileri almış olacaklar.Çocuklarımız, bulmaca sayfaları, nokta birleştirme, sayıları tanıma, harfleri öğrenme, labirent, eşleştirme, renk-şekil kavramları gibi etkinlikleri keyifle yapacaklar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süper Etkinlikler- Harfler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süper Etkinlikler- Harfler.

... Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız *Süper Etkinlikler* kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller ... Süper Etkinlikler-Harfler ... . : Kollektif. Süper Etkinlikler Harfler Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri Beyaz Balina Yayınları | 9786051884486. Alfabemizdeki harfler ve özellikleri Harfler Etkinliği dosyası, 1. Sınıf Türkçe Etkinlik ve Çalışma Kağıtları bölümünde bulunmaktadır. Harfler Etkinliği Eğitimhane, Harfler Etkinliği indir. Süper Etkinlikler Harfler en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulla ... Süper Etkinlikler - Harfler ... . Harfler Etkinliği Eğitimhane, Harfler Etkinliği indir. Süper Etkinlikler Harfler en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Süper Etkinlikler Harfler. Nebimden Gele...