Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli)

Marissa Meyer

Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-06
YAZAR Marissa Meyer
ISBN 6050966268
DOSYA FORMATI 3,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Muhalifler üçlemesinin heyecanıikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. Zaman daralıyor…Aşkları dünyayı kurtarabilir.Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler. Nova her adımda yol ayrımına biraz daha yaklaşıyor ve ikiye bölünen hayatı giderek karmaşıklaşıyor… O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi.Diğer tarafı ise Kâbus; Muhalifleri yok etmeye kararlı bir Anarşist. En çok ihtiyaç duyduğu anda onu yapayalnız bırakan, ailesinin ölümüne göz yuman sözde kahramanlardan alacağı intikamın hayallerini kuruyor. Ama o en çok da Nova… Birbirine zıt roller arasına sıkışmış; baş düşmanlarının oğluna, Adrian’a duyduğu hisler yüzünden ne yapacağını bilemeyen bir kahraman. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar’da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Gizli silahlar, suçlular, sırlar ve ikiye bölünmüş karakterler arasında, karşı konulmaz duygular filizleniyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli).

...eyer. Muhalifler üçlemesinin heyecanı ikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor… ... Düşmanlar - Muhalifler 2 (Ciltli) - Marissa Meyer - Dex Yayınevi ... . Zaman daralıyor… Aşkları dünyayı kurtarabilir. Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler. Marissa Meyer. Muhalifler üçlemesinin heyecanı ikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. Zaman daralıyor… Aşkları dünyayı kurtarabilir. Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler. Cilt Tipi : Ciltli. Kağıt Tipi : 2. Hamur. Basım Yeri : Türkiye - İstanbul. Muhalifler üçlemes ... Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) - Marissa Meyer : %20 İndirimli ... . Kağıt Tipi : 2. Hamur. Basım Yeri : Türkiye - İstanbul. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar'da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, far...