İki Mükemmel Hata (Karton Kapak)

Fatih Murat Arsal

İki Mükemmel Hata (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-16
YAZAR Fatih Murat Arsal
ISBN 6052064641
DOSYA FORMATI 3,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genç kız için hayatı mükemmeldi. Hatasızdı…Anlayışlı bir aileye, iyi bir kariyere sahipti.Sevdiği adamdan başkası da umurunda değildi.En azından öyle sanıyordu… Ama karşısına böyle bir adamın çıkacağını bilemezdi!Yapmayı düşünmediği hataların sahibi gibiydi.Tehlikeli bir hayata, farklı bir dünyaya aitti.Kollarında, olmadığı biri gibi davranmak çok kolaydı.Keşke onunla hiç karşılaşmasaydı… Keşke dokunuşlarından etkilenmeseydi…Keşke imkânsız isteklerine karşı koyabilseydi. Ve keşke… onun bir hata olduğunu fark edebilseydi. Geç kalmıştı!Sahiplenilmeyi, tehlikeyi ve arzulanmayı bir yabancının heyecan veren yakınlığında buldu.Bu gülen gözlü adam onun tüm kalelerini yıkmıştı. Bazı hataların engellenemez olduğu aşk yolculuğunda, bir genç kızın en mükemmel hatasına yenilişinidestekleyeceğiniz bir FMArsal romanı daha!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İki Mükemmel Hata (Karton Kapak).

...at Arsal. Genç kız için hayatı mükemmeldi ... İki Mükemmel Hata (Ciltli) PDF Oku - Kitap PDF'leri İndirin ... . Hatasızdı… Anlayışlı bir aileye, iyi bir kariyere sahipti. Sevdiği adamdan başkası da umurunda değildi. En azından öyle sanıyordu… Ve keşke... onun bir hata olduğunu fark edebilseydi.Geç kalmıştı!Sahiplenilmeyi tehlikeyi ve arzulanmayı bir yabancının heyecan veren yakınlığında buldu.Bu 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan ... İki Mükemmel Hata - Fatih Murat Arsal // Kitap Yorumu - Özgür Kitaplar ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. İki Mükemmel Hata (Karton Kapak). İki Mükemmel Hata yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İki Mükemmel Hata kitabına benzeyen kitapl...