Ejderha Ayro / Ejderha Yılan Kral

Aytuna Dirican

Ejderha Ayro / Ejderha Yılan Kral
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-31
YAZAR Aytuna Dirican
ISBN 6057659538
DOSYA FORMATI 10,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Ayro ormanda gezerken bulduğu gizemli nesnenin ne olduğunu bir türlü anlayamaz. Bu kocaman, tepsiye benzeyen şey nedir? Aydan düşen bir parça mıdır yoksa?..Cevabı bulamayan Ayro, gizemli nesneyi sırtına attığı gibi dalgın dalgın yürümeye başlar ve bir anda ayağı takılarak yuvarlanır. Düştüğü yer boş bir ejderha yumurtasının içidir. Ve yumurtanın sahibi ejderha da tam tepesindedir. Ayro, yine büyük bir maceranın orta yerindedir.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ejderha Ayro / Ejderha Yılan Kral i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ejderha Ayro / Ejderha Yılan Kral.

...rican. "Ayro ormanda gezerken bulduğu gizemli nesnenin ne olduğunu bir türlü anlayamaz ... Tarih Boyunca Ejderha Kültürü - Zargana ... . Bu kocaman, tepsiye benzeyen şey nedir? Aydan düşen bir parça mıdır yoksa?.. Havada Yaşayanlar. Düşyerim. Ayro Göklerde. Ejderha ( Yılan Kral ). Düşyerim. "Ayro ormanda gezerken bulduğu gizemli nesnenin ne olduğunu bir türlü anlayamaz. Düştüğü yer boş bir ejderha yumurtasının içidir. Ve yumurtanın sahibi ejderha da tam tepesindedir. 15 gün içinde ücretsiz iade.Detayl ... Orta Dünya Ejderhaları | Fantazya ... . Ve yumurtanın sahibi ejderha da tam tepesindedir. 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün BÜŞRA KİTAP tarafından gönderilecektir. Ejderha Ayro Ejderha Yılan Kral. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. 0 yorum / Ürün Hakkında Yorum Yap. Açıklama: Ejderha Ayro Ejderha Yılan Kral,9786057659...