Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize

Marcus Chown

Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-04
YAZAR Marcus Chown
ISBN 6057690395
DOSYA FORMATI 6,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bütün insan soyunu bir küp şeker kadar küçük bir yere sığdırabiliriz.Aldığınız her nefeste Marilyn Monroe’nun soluduğu bir atom var.Güneş muzdan yapılmış olsa, bir şey fark etmezdi.Hepiniz tam anlamıyla göklerde oluştunuz.Evrenin yüzde 97,5’i görünmezdir.İster inanın ister inanmayın, dev bir hologramın içinde yaşıyor olabiliriz. Çok satan bilim yazarı Marcus Chown, varoluşumuzun en karmaşıklık yönlerini açıklamaya yardım edecek elli şaşırtıcı bilimsel olgunun arkasındaki derin bilimi mükemmel duruluk ve incelikle ele alıyor.Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk, günlük hayatlarımızı yöneten saklı gerçekleri canlı bir biçimde aydınlatan, evrenimizle ilgili bazı en tuhaf ve en muhteşem olgulardan geçen bir yolculuk. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize.

...ttps://preprod.kitapyurdu.com/kitap/avucunuzun-icindeki-sonsuzluk-amp-olaganustu-bir-evreni-aciga-cikaran-elli-mucize/518434 ... Mucize kavramı ve peygamberlerin mucizeleri ... .html">