Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları

Atilla Filiz

Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-17
YAZAR Atilla Filiz
ISBN 9753224885
DOSYA FORMATI 12,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

II. Dünya savaşı sonrası Japonya'daki büyümenin yüzde 61'i, Batı Avrupa'daki büyümenin yüzde 65'i doğrudan verimlilik artışına bağlıdır.Kalkınma sürecini yakından inceleyen araştırmacılar, gelişmede en önemli rolün emek ya da sermaye gibi fiziksel faktörlerin artışı değil; bilgi, eğitim, Ar-Ge, teknoloji yaparak öğrenme, yönetim gibi fiziksel olmayan ama verimlilik artışını sağlayan yeni faktörler olduğunu saptamışlardır.Bu kitap endüstriyel işletmelerde Üretim Yönetiminde çalışanlar için, birikimlerin bir araya toplandığı geniş içerikli bir kaynak olarak sunulmaktadır.Verimlilik konusunda bu denli geniş konuların tek kitapta toplanmış olması da kitabın ayrı bir özelliği olmuştur.“Verimlilik” konusunun bu kitaba sığmayacak kadar kapsamlı olduğunu söylemeye bile gerek yoktur. Bu kitap her yaştaki genç yöneticilere ipuçları vermek amacını taşımaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları.

...r. Verimlilik konusunda bu denli geniş konuların tek ... Pandora - Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları - Atilla Filiz - Kitap... ... ... ...bilgi, eğitim, Ar-Ge, teknoloji yaparak öğrenme, yönetim gibi fiziksel olmayan ama verimlilik artışını sağlayan yeni faktörler olduğunu saptamışlardır.Bu kitap endüstriyel işletmelerde üretim Yönetiminde. Bu kitap her yaştaki genç yöneticilere ipuçları vermek amacını taşımaktadır. Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları Atilla Filiz. Tek olduğunu verimlilik taşımaktadır. Bu kitap en ... Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları ... . Tek olduğunu verimlilik taşımaktadır. Bu kitap endüstriyel işletmelerde Üretim Yönetiminde çalışanlar için, birikimlerin bir araya toplandığı geniş içerikli bir kaynak olarak sunulmaktadır. Verimlilik konusunda bu denli geniş konuların tek... Bu kitap endüstriyel işletmelerde Üretim Yönetiminde çalışanlar için, birikimlerin bir araya toplandığı geniş içerikli bir kaynak olarak sunulmaktadır. Verimlilik konusunda bu denli geniş konuların tek... Okurhan. Kitaplığa Ekle. Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları. "Verimlilik" konusunun bu kitaba sığmayacak kadar kapsamlı olduğunu söylemeye bile gerek yoktur. Bu kitap endüstriyel işletmelerde Üretim Yönetiminde çalışanlar için, birikimlerin bir araya toplandığı geniş içerikli bir kaynak olarak sunulmaktadır. Verimlilik konusunda bu denli geniş konuların tek... Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları. Liste fiyatı: 7.41 TL. Dünya savaşı sonrası Japonya'daki büyümenin yüzde 61'i, Batı Avrupa'daki büyümenin yüzde 65'i doğrudan verimlilik artışına bağlıdır. ...ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları Pdf İndir. "Verimlilik" konusunun bu kitaba sığmayacak kadar kapsamlı olduğunu söylemeye bile gerek yoktur. Halkla İlişkiler İnsan Kaynakları. Üretim Yönetiminde Verimlilik Sırları. savaşı sonrası Japonya'daki büyümenin yüzde 61'i, Batı Avrupa'daki büyümenin yüzde 65'i doğrudan verimlilik artışına bağlıdır. Bu kitap endüstriyel işletmelerde Üretim Yönetiminde çalışanlar için, birikimlerin bir araya toplandığı geniş içerikli bir kaynak olarak sunulmaktadır. Verimlilik konusunda bu denli geniş konuların tek... Bu kitap endüstriyel işletmelerde Üretim Yönetiminde çalışanlar için, birikimlerin bir araya toplandığı geniş içerikli bir kaynak olarak sunulmaktadır. Verimlilik konusunda bu denli geniş konuların tek......