Tengri'nin Türk'ü

Oktan Keleş

Tengri'nin Türk'ü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-05
YAZAR Oktan Keleş
ISBN 6054977390
DOSYA FORMATI 3,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Olan olmuştur; olacak olan olmuşun içinde.”Geçmişin içinde kaybolurken aynı zamanda geleceğin ipuçlarını bulacağınız bu kitap çağları delen bir ok...Tengri’nin Türk’ünü okuyunca, Türk’ün misyonunu daha iyi anlayacaksınız!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tengri'nin Türk'ü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tengri'nin Türk'ü.

...l 2017 13:15 tsi Oktan Keleş'in Yeni Romanı: Tengri'nin Türk'ü ... Twitter | Ortaasyaturk ... . Tengri'nin Türk'ü Roman'ındaki resim, yazı ve bilgilerin izinsiz olarak roman, belgesel, kitap ve film yapılması yasaktır! Moğollar. Eski Türk yazısında sağdan sola: Tengri. Tengri'nin mavi gökyüzü görünümünün yeryüzü olaylarını, Ebedi Tengri adlı görünümünün ise insanoğlunun kaderini yönettiğini düşünmekteydi. Tengri İnancı. Hangi türk boyundansın ? Türkler Dua ederken ... Türk Mitolojisi - Tengricilik ... . Tengri İnancı. Hangi türk boyundansın ? Türkler Dua ederken de : "Tengri Türk budunu koldasıng." [4]. Kadim Türk inancının adı Şamanizm değil, Tengricilik veya Gök Tengri (Ulu Tanrı) inancıdır. Kök Tengri (Gök Tanrı) İnancı Nedir? Bu inancın kökenleri Hun Türkleri'ne kadar dayanmaktadır. bir Tanrı olduğuna inan...