Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları

Hira Ayşe Özsoy

Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-12
YAZAR Hira Ayşe Özsoy
ISBN 6052959985
DOSYA FORMATI 10,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kirpi olmak hiç kolay değil...Minik Kirpi’nin dikenleri, çevresiyle arasını bozdu. Orman sakinleri, yaşanan bir aksiliği büyüttükçe büyüttü.Minik Kirpi, çareyi herkesten uzaklaşmakta buldu. Onunla kimse arkadaş olmazdı...Ama bir gün öyle bir olay yaşandı ki, Kirpi o sivri dikenlerinin aslında ne kadar faydalı olabileceğini gördü. Dahası, orman sakinleri deKirpi Hanım’a hayran kaldı!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / Mutlu Hayvan Masalları.

... Özsoy. Kirpi olmak hiç kolay değil.. ... Hayvan Masalları - Sayfa 15 - Bir Masal ... . Minik Kirpi'nin dikenleri, çevresiyle arasını bozdu. Orman sakinleri, yaşanan bir aksiliği büyüttükçe büyüttü. Mutlu Hayvan Masalları en uygun fiyata sizleri bekliyor. Onunla kimse arkadaş olmazdı...Ama bir gün öyle bir olay yaşandı ki Kirpi o sivri dikenlerinin aslında ne kadar faydalı olabileceğini gördü. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Kirpiyle Kim Arkadaş Olur?-Mutlu Hayv ... Kirpi'yle Kim Arkadaş Olur?| Mutlu Hayvan Masalları Kategorisiz... ... . Kirpiyle Kim Arkadaş Olur?-Mutlu Hayvan Masalları. Hira Ayşe Özsoy / İş Bankası Kültür Yayınları. Baskı: 1. Kitap. Çocuk Kitapları. Kirpiyle Kim Arkadaş Olur? / her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü za...