Kafadan Kontaklar 3 / Tabana Kuvvet (Karton Kapak)

Philip Ardagh

Kafadan Kontaklar 3 / Tabana Kuvvet (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-29
YAZAR Philip Ardagh
ISBN 6057843067
DOSYA FORMATI 6,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Siz, Kafadan Kontaklar Ailesi’yle tanışmadınız mı hâlâ?Tanısanız çok seversiniz. Şaka şaka…Onlar tam bir BELA MIKNATISI.Her zaman olduğu gibi bütün belaları üzerlerine çektikleribu macerada da çılgın ailemizin yolubakın nereye düşüyor: PANAYIRA!Üstelik Bigg Malikânesi’nin bütün sakinleri de burada.Hatta havai fişekler, takla atan uçaklar,sinekli reçeller, turşular, doktorlar, fıstıklar,kavunlar ve yeni dostlar bile var.Ne? Bay ve Bayan Grunt’ı mı sordunuz yoksa?Bay Grunt şu an bir arı sürüsünden kaçmakla meşgul.Hmm, sanırım Bayan Grunt ise gizli işler peşinde…Peki, bu hikâyede başlarına ördükleri çoraplardankurtulabilecekler mi dersiniz?Bunun cevabı için: Lütfen kemerlerinizi bağlayın.Macera başlıyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kafadan Kontaklar 3 / Tabana Kuvvet (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kafadan Kontaklar 3 / Tabana Kuvvet (Karton Kapak).

...rdagh. Siz, Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışmadınız mı hâlâ? Tanısanız çok seversiniz ... Tabana Kuvvet - Kafadan Kontaklar 3 Philip Ardagh ... . Şaka şaka… Onlar tam bir BELA MIKNATISI. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Siz, Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışmadınız mı... Siz, Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanışmadınız mı hâlâ? Tanısanız çok seversiniz. Şaka şaka… Kafadan kontaklar 3 - kafadan kontaklar 3. Tabana Kuvvet - Kafadan Kontaklar 3 - ... Kafadan Kontaklar 3 Tabana Kuvvet Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . Şaka şaka… Kafadan kontaklar 3 - kafadan kontaklar 3. Tabana Kuvvet - Kafadan Kontaklar 3 - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Siteye Git ❯. 3 saat önce. Kafadan Kontaklar 3/Tabana Kuvvet (Karton Kapak)/Philip Ardagh/Parodi Yayınları. Siz Kafadan Kontaklar Ailesi'yle tanı...