Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz

Ceyda Düvenci

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-17
YAZAR Ceyda Düvenci
ISBN 6050972689
DOSYA FORMATI 11,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Balköpüğü’nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? Ceyda Düvenci, Serebral Palsi’li kızı Melisa ve onun gibi farkıyla mucize olan kahraman çocuklar için kaleme aldı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz.

...L, (DHA)-ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da ... Balköpüğü - Tatlı Bir Sürpriz Ceyda Düvenci ... ... Ceyda Düvenci'nin, kızı Melisa'dan ilham alarak yazdığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz', minik okuyucularıyla buluşmak için gün sayıyor. Düvenci, 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı olan "Tatlı Bir Sürpriz" ile miniklerin dünyasını renklendirecek. 'Tatlı Bir Sürpriz' kitabı Elma Yayın evinden satışa çıkıyor. "Bal Köpüğü, ... Ceyda Düvenci'den 'Tatlı Bir Sürpriz' | NTV ... . Düvenci, 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı olan "Tatlı Bir Sürpriz" ile miniklerin dünyasını renklendirecek. 'Tatlı Bir Sürpriz' kitabı Elma Yayın evinden satışa çıkıyor. "Bal Köpüğü, Tatlı Bir Sürpriz" adlı çocuk kitabımı artık görme engelli kitapseverler de dinleyebilecek, çok mutluyum. Sizler de "#KitaplaraSes" uygulamasını telefonunuza ücretsiz… https... Oyuncu ve yazar Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü DR Hilltown'da imzalayacak. ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü DR Hilltown'da imzalayacak. Bu kez karşımıza bir masal serisi ile çıkan Düvenci, şu günlerde Bal Köpüğü'nün heyecanı ile… Tüm kitapçılarda ve raflarda yerini alan Bal Köpüğüm "Tatlı Bir Sürpriz" masal kitabı olarak dizayn edilmiş... Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpü...