Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller

H.Hüseyin Köksal

Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-13
YAZAR H.Hüseyin Köksal
ISBN 6052385845
DOSYA FORMATI 4,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Fiillerin genellikle hangi kelimelerle beraber kullanıldığını bilmek o dili iyi anlamanın vekullanmanın vazgeçilmez şartlarındandır. Arapçada sıkça kullanılan 100 fiili eşdizimleriyle (birliktekullanıldıkları kelimelerle) ele alan bu kitap, yenilenen tasarımı ile artık Akdem yayınlarında. Kitaphem Arapçasını geliştirmek isteyenler için hem de YDS’deki soru tiplerinden olan eşdizim,eşanlamlılık ve çeviri becerileriyle ilgili önemli bir kaynak durumunda. 10 bölümden oluşankitabın her bölümünde 10 fiil eşdizimleriyle ele alınmaktadır.FİİLLER TANITILIRKEN ŞUNLARDAN YARARLANILMIŞTIR:Kavratıcı şemalarBirlikteliklerin cümle içinde kullanımı ve çevirileriÇeşitli bulmaca alıştırmalarıÇoktan seçmeli sorularBoşluk doldurma sorularıKitabın sonunda tüm bulmaca ve sorular için hazırlanmış cevap anahtarı bulunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller.

... ARAPÇA DİLBİLGİSİ kategorisindeki Akdem Yayınları çıkan Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller adlı eseri; K ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller [Kategorisiz Ürünler] ... .Kartı, kapıda ödeme veya havale/eft ile satın alabilirsin. Arapça Öğretim Kitapları. Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller. Fiillerin genellikle hangi kelimelerle beraber kullanıldığını bilmek o dili iyi anlamanın ve kullanmanın vazgeçilmez şartlarındandır. 27.30 TL. Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belk ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller En Uygun Fiyatlarla ... . 27.30 TL. Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Örneğin, toplu taşıma araçlarını kullanırken veya kullanırken en sevdiğiniz kitabı Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller Enes Balı okumak zordur, ancak dinle...