Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1

Özge Gökçek

Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-09
YAZAR Özge Gökçek
ISBN 6050320862
DOSYA FORMATI 11,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. “Sevimli Dostlar” Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların;·3 yaş ve üstü çocukların bilişsel, görsel, sözel gelişimlerine katkıda bulunmak,·Kavram gelişimi, küçük kasların motor gelişimi, benzerlik ve farklılık ayırt etme, parça-bütün ve neden-sonuç ilişkisi kurma ve sıralama gibi öğretilerin kazandırılmasında destekleyici olmaktır.Bu bilgiler ışığında anne-babaların çocukları ile birlikte verimli zaman geçirebilecekleri, onların çok yönlü bu etkinlikleri keşfetme sürecine tanıklık edebilecekleri ve düşünme becerilerinin gelişmesine katkıda bulunabilecekleri Aktivite Kitaplarını Sevimli Dostlar karakterleri eşliğinde anne-babalara güvenle sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1.

...çek. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar ... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı 1Kitap - Lazımbana'da ... . *Sevimli Dostlar* Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 1. Yeni. 0 - Yorum Ekle. 1-4 İş Gününde Kargo. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların Özge Gökçek. Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. "S ... Sevimli Dostlar Aktivite Kitabı - 1, Özge Gökçek » Satın Al... - Kidega ... . Çocuklar bilişsel, görsel ve sözel gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. "Sevimli Dostlar" Aktivite Kitaplarını hazırlama amacımız; bu uyarıcılardan biri olan kitapların... Sevimli Dostlar aktivite, boyama ve hikaye kitapları sizlerle buluşmak için hazır! 🎈. www.oyuncakgetir.com/sevimli-... 📗 2'...