Made in Abyss Cilt:2

Akihito Tsukuşi

Made in Abyss Cilt:2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-15
YAZAR Akihito Tsukuşi
ISBN 6052115237
DOSYA FORMATI 7,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera!Lanetli devasa çukur Abyss, derinlere inienleri asla geride bırakmıyor. Dibi gözükmeyen, keşfedilmemiş bu çukura küçük kız Riko meydan okuyor. Çukura indikten sonra izi kaybolan efsanevi mağara akıncısı, annesi Lyza'ya kavuşmak için... Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Görüntüsü küçük bir erkek çocuk olmasına rağmen vücudunda saklı gizemli ve korkunç bir gücü vardır. Onunla birlikte yol alırsa aşamayacağı bir engel olmadığına inanıyordu. Reg'de kim olduğunu öğrenmek ve Riko'yu kurtarmak için maceraya atılıyor. Arkadaşlarının da desteğini alarak birinci katmana adımını atan Riko ve Reg, yakalamak için peşlerine düşenlerin gölgesinden kaçarak çukurun derinliklerine doğru iniyor. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Made in Abyss Cilt:2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Made in Abyss Cilt:2.

...yss'in gizemli yapısı insanları büyüler ve maceraya sürükler ... Made in Abyss (Cilt 2) Akihito Tsukuşi ... . Gizem dolu çukura defalarca meydan okuyan maceraperestlere insan zaman içinde mağara akıncıları ismini taktı. Dünyada tek keşfedilmemiş olan devasa çukur ve mağaralar sistemine "Hiçlik(Abyss)" deniyordu. Derinliklerinde garip ve harika yaratıklar barındıran bu mağaralar sistemi aynı zamanda şu anki... Akihito Tsukuşi. Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera! L ... Made in Abyss Cilt:2 / Akihito Tsukuşi / Komik Şeyler... - GittiGidiyor ... . Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera! Lanetli devasa çukur Abyss, derinlere inienleri asla geride bırakmıyor. Çizgi Düşler Savaş Meleği Alita Cilt 2 Meleğin Gözyaşları. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor. Tavsiye edilen ürünler. Made in A...