Cehennemde Ateş Kardeşliği

İsmail Meker

Cehennemde Ateş Kardeşliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-29
YAZAR İsmail Meker
ISBN 6058040113
DOSYA FORMATI 9,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1974 Temmuz’undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi’nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan, yaşananlara bizzat şahit olanlar tarafından fazla dillendirilmeyen puslu bir sayfası. Harekâta bir pilot olarak katılan İsmail Meker’in bu üzücü olayla ilgili bilinmeyenleri açık yüreklilikle irdeleyerek kaleme alması, Türk Silahlı Kuvvetler tarihinde kendi uçağımızla kendi gemimizi batırmak gibi son derece talihsiz ve unutulmaması gereken; yapılan hata ve eksikliklerden önemli dersler çıkarılması hayati olan bir zaman dilimini daha iyi anlamamıza yardımcı olacak çok değerli bir çabadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cehennemde Ateş Kardeşliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cehennemde Ateş Kardeşliği.

...mde Ateş Kardeşliği yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Cehennemde Ateş Kardeşliği kitabına benzeyen kitaplar ... Cehennemde Ateş Kardeşliği İsmail Meker ... . İsmail Meker. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... İsmail Meker. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... (#557967473). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan sat ... Cehennemde Ateş Kardeşliği ... ... (#557967473). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Cehennemde Ateş Kardeşliği. kaleme...