Böyle Şeyler Olabilir mi?

Ambrose Bierce

Böyle Şeyler Olabilir mi?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-10
YAZAR Ambrose Bierce
ISBN 6257933841
DOSYA FORMATI 5,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Amerikalı yazar Ambrose Bierce tarafından kaleme alınan “Böyle Şeyler Olabilir mi?” yirmi dört kısa öyküden oluşuyor. Korku ve savaş hikâyeleriyle tanınan yazarın bu derleme eserinde her iki türe de rastlayabilirsiniz. 1893 yılında yayımlanan koleksiyonda doğaüstü ve gizemli olaylar ağırlıklı olarak yer alırken bazı öyküler bilim kurgu ögeleri de taşıyor ve hepsi “tuhaf öyküler” temasında buluşuyor. Bierce, bu eserleriyle Stephen Crane ve H.P. Lovecraft’ın övgüsünü almıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Böyle Şeyler Olabilir mi? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Böyle Şeyler Olabilir mi?.

...rim en masum hallerimle bana olan inancını istismar ederim cevdettin ... Böyle Şeyler Olabilir mi? - sizekitap.com ... . olur böyle şeyler, olur cevdettin. olabilir mi ? -böyle yanlış bir uygulama olabilir mi ? -böyle bir adaletsizlik olabilir mi ? Bizi Burada Yenemeyecekler Semih Özsoy :) Böyle Bir Şey Olabilir Mi Ya ? 1595. nakşibendilere ahirette torpil mi var-böyle bir şey olabilir mi... 4)Bir şey böyle olabilir mi ya? 5)Böyle olab pic.twitter.com/ECXCa5Yw28. @thecatay Kesik çayır biçilir mi Sular so ... Böyle Şeyler Olabilir mi, Hiç Karşılaştınız mı? - Süslüsözlük ... .twitter.com/ECXCa5Yw28. @thecatay Kesik çayır biçilir mi Sular soğuk içilir mi Bana yardan geç diyorlar Böyle bir şey olabilir mi ?? En yeni Böyle Şeyler Olabilir mi? ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa. Ambrose Bier...