Yol Arkadaşım Mutluluk

Ş. Gizem Taşar

Yol Arkadaşım Mutluluk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-08
YAZAR Ş. Gizem Taşar
ISBN 6059552844
DOSYA FORMATI 9,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendimi bildim bileli yol arkadaşım hep mutluluk oldu. Bu yolculukta onu tek bir yerde bulamadım: Sahip olmayı istediklerimde... Siz hayallerinize kavuşsanız bile kafanızdaki mutluluk halinden uzakta olduğunuzu görürsünüz. Hatta tutkuyla istediğine ulaştıktan hemen sonra boşluğa düşenler çoğunluktadır. Bunun nedeni mutluluğun geleceğe ait bir kavram olmamasıdır. Mutluluk tam olarak şimdinin varlığıdır, kişiseldir ve özeldir. Herkese göre değişir ama zamanı hep şimdiki zamandır. Bu sebeple ya farkında ve mutlusunuzdur ya da mutluluğu aramakla meşgul olup dibinizdeki mutluluğu ve şimdiyi kaçırıyorsunuzdur..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yol Arkadaşım Mutluluk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yol Arkadaşım Mutluluk.

...aşım Mutluluk. Ocak 06, 2017. Kırmızı sırt çantasını yanına doğru bırakıp vagondaki yerine oturdu ... Yol Arkadaşım Mutluluk %25 İndirimli Ş. Gizem Taşar ... . Bi anda ağaçlar orta boylu yeşil çayırlara bıraktı yol arkadaşlığını.. Ş. Gizem Taşar. Kendimi bildim bileli yol arkadaşım hep mutluluk oldu. Bu yolculukta onu tek bir yerde bulamadım: Sahip olmayı istediklerimde... 20 TL. Kendimi bildim bileli yol arkadaşım hep mutluluk oldu. Bu yolculukta onu tek bir yerde bulamadım: Sahip olmayı istediklerimde... Kendimi bildim bileli yol arkada ... YOL ARKADAŞIM MUTLULUK / HAYAL - 9786059552844 - Kitapsan ... . Bu yolculukta onu tek bir yerde bulamadım: Sahip olmayı istediklerimde... Kendimi bildim bileli yol arkadaşım hep mutluluk oldu. Bunun nedeni mutluluğun geleceğe ait bir kavram olmamasıdır. Mutluluk tam olarak şimdinin varlığıdır, kişiseldir ve özeldir. Yol Arkadaşım Mutluluk Ş. Gizem Taşar Hayal Yayınları 9786055945844 Ş. Gi...