Unutursan Hatırla

A. Cansu Kamar

Unutursan Hatırla
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-01-18
YAZAR A. Cansu Kamar
ISBN 6050969658
DOSYA FORMATI 8,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaptığın yanlışlar, doğruları hiçbir yere götürmüyor. Özgüven gökten düşmüyor, ağaçta yetişmiyor.Denedikçe, yaptıkça, düştüğünde kalktıkça gelişiyor. Yaşamak, öğrenmek, durmak, dinlenmek, sevmek, sevilmek, yolun keyfini çıkarmak hakkın. Ve bunları “hak etmek” için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. İnsan bir sürü yabancı dil öğrenip dünyaya açılıyor da kendi dilini bilmiyor bazen. Kendine “Sen nasılsın?” diye sormuyor. A. Cansu Kamar Unutursan Hatırla’da bizi unuttuklarımızı hatırlamaya, kendimizi karşımıza değil yanımıza almaya davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Unutursan Hatırla i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Unutursan Hatırla.

...amar. Yaptığın yanlışlar, doğruları hiçbir yere götürmüyor ... Doğan Kitap • Unutursan Hatırla ... . Özgüven gökten düşmüyor, ağaçta yetişmiyor. Denedikçe, yaptıkça, düştüğünde kalktıkça gelişiyor. 24.07 TL. Yaşamak, öğrenmek, durmak, dinlenmek, sevmek, sevilmek, yolun keyfini çıkarmak hakkın. Ve bunları "hak etmek" için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. Ve bunları "hak etmek" için, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Unutursan Hatırla. İnsan bir sürü yabancı dil öğrenip dünya ... Unutursan Hatırla A. Cansu Kamar ... . Unutursan Hatırla. İnsan bir sürü yabancı dil öğrenip dünyaya açılıyor da kendi dilini bilmiyor bazen. Kendine "Sen nasılsın?" diye sormuyor. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Unutursan Hatırla A. Cansu Kamar Doğan Novus 9786050969658 A. Cansu Kamar. A. Cansu Kamar. Yaptığın yan...