Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm

Ahmet Kırkavak

Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-26
YAZAR Ahmet Kırkavak
ISBN 6057762528
DOSYA FORMATI 11,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pişmanlık, yaraya iyileşsin diye basılan ama onu daha da derinleştiren kızgın ve mikroplu bir bıçak ucu gibi. Taşranın ağırlığı, dost meclisleri, tren istasyonları ve mezar yerleri sürekli derinleşen, derinleştikçe insanı bambaşka biri hâline getiren bu yarayı sürekli çoğaltıyor. Pişmanlık bazen ölümün, bazen oyuncak bebeklerin, bazen de yeni bir aşkın arkasına saklanıp gizliyor kendini. Aldatanla ihanete uğrayanın arasında bir tercih yapmak zorunda kalıyor. Av hayvanları koşturuyor onu tanıyanların ciğerlerinde. En sonunda da noktasız bir öykü olup soluksuz bırakıyor herkesi. Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm, Ahmet Kırkavak’ın bizi çekiştirmeden, tek bir el işareti ile yanına çağıran, yeni dostlarla tanıştırıp amansız düşmanlarla kavgaya tutuşturan öykülerinden oluşuyor. “Huzur dolu bir birlikteliğin, otuz yılda nasıl olup da birbirini dayanılmaz bulan iki kişinin ilişkisine dönüştüğünü ne kadar düşünsem de anlayamıyordum. Tahammülsüzlük birkaç yılda hızla nefrete ve zamanla gizli bir yok etme isteğine evrilmişti. Hatta sık sık kendimi ondan kurtulma alternatiflerini değerlendirirken bulmuştum.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm.

...kavak. Pişmanlık, yaraya iyileşsin diye basılan ama onu daha da derinleştiren kızgın ve mikroplu bir bıçak ucu gibi ... KARARSIZ ZAMAN, ZAMANSIZ Ölüm Ahmet Kirkavak... | PicClick CA ... . Taşranın ağırlığı, dost meclisleri... Ahmet Kırkavak. Pişmanlık, yaraya iyileşsin diye basılan ama onu daha da derinleştiren kızgın ve mikroplu bir bıçak ucu gibi. Taşranın ağırlığı, dost meclisleri... İncelemeler. İnceleme ekle. tae-hyun Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm'ü inceledi. Kitabın basım bilgileri. Adı: Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm. Yazar: Ahmet Kırkavak. 11.25 TL. En sonunda da noktas ... Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm | Mirkitap ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm. Yazar: Ahmet Kırkavak. 11.25 TL. En sonunda da noktasız bir öykü olup soluksuz bırakıyor herkesi. Kararsız Zaman, Zamansız Ölüm, Ahmet Kırkavak'ın bizi çekiştirmeden, tek bir el işareti ile yanına çağıran, yeni... 10.95 TL. En sonunda ...