Kahramanıma Mektuplar

Tuba Dere

Kahramanıma Mektuplar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-26
YAZAR Tuba Dere
ISBN 6059147675
DOSYA FORMATI 10,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Kadim Dostum, Mümtaz’ım” diye başlıyordu bir mektup. “Ah, Sevgili Mevlut” diyordu diğer mektup. Kadının Fuat’a, Kemal Güner’e, Ziya’ya, Mahinur’a söylemek istedikleri vardı. Sağanak bir yağmur gibi aşkla yazdı, özlemle aktı elinden cümleler. Nasıl olduğunu anlamadığı bir biçimde tamamlanıyordu yarım kalmış mektuplar. Her seferinde bir başka el olarak, başka bir isimle atıyordu imzasını kadın. Tutkuyla, hayranlıkla, kıskançlıkla, aşkla ve mahcubiyetle bakıyordu etrafında dolaşan hayaletlere. Bakışlarını gözlerine dikmiş yüzlere. Onlarca mektup, muhatabına ulaşmak üzere postalanmayı beklerken, nedense birden, burnunun direği çok fena sızladı. Bir müddet ağladı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kahramanıma Mektuplar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kahramanıma Mektuplar.

...adim Dostum Mümtaz'ım" diye başlıyordu bir mektup ... Kahramanıma Mektuplar - Tuba Dere : %20 İndirimli ... . "Ah Sevgili Mevlut" diyordu diğer mektup. Kadının Fuat'a Kemal Güner'e Ziya'ya Mahinur'a söylemek istedikleri vardı. Kahramanıma Mektup. Posted: 14/07/2014 in Basketball. 0. Dan Gilbert'ın mektubunun dört sene boyunca takımın resmi sitesinde kalmasını anlık bir tepki olarak açıklayabilir misin? Kahraman Konulu Mektuplar- Kahraman Mektupları. Aşağıdaki Kahraman mektupları "kayıt tarihine" ... Kahramanıma Mektuplar - icerik.xyz ... . Aşağıdaki Kahraman mektupları "kayıt tarihine" göre listelenmektedir. Kahraman ile ilgili "6" mektup aşağıdadır.. Tuba Dere. *Kadim Dostum, Mümtaz'ım* diye başlıyordu bir mektup. *Ah, Sevgili Mevlut* diyordu diğer mektup. Kadının Fuat'a, Kemal Güner'e, Ziya'ya, Mahinur'a söylemek istedikleri vardı. Kahramanlarıma Mektupl...