Gümüş KurtBir James Ryker Macerası

Rob Sinclair

Gümüş KurtBir James Ryker Macerası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-18
YAZAR Rob Sinclair
ISBN 6052221945
DOSYA FORMATI 5,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ryker intikam almak istiyor ve bir şekilde istediğini elde edecek…Gerçek aşkı Lisa’nın ölümüyle hâlâ acı çeken James Ryker, intikam arzusuyla yola koyulmuştur ve sevdiği kadına bunu yapanları bulmak için nereye olursa gidecektir. Sorumluları eline geçirmeden asla huzura eremeyecektir. Hayatı büyük bir tehlikeye girmiş olsa da Mexico City’de arzu ettiği kadar başarılı olamamıştır.Peşine düştüğü iz, onu Meksika’nın Karayip kıyılarından, bir daha asla geri dönmeyeceğini düşündüğü ülkeye, doğduğu yer olan İngiltere’ye götürür. Ancak orada da umduğundan çok daha fazlasıyla karşılaşır. Eski mesai arkadaşlarının görev yaptığı gizli istihbarat örgütüne düzenlenen saldırı, yakın geçmişindeki birçok olayınGümüş Kurt’la bağlantılı olduğunu ortaya koyar.İyi ama kimdir bu gizemli Gümüş Kurt? Niçin sadece Ryker’ı değil, aynı zamanda istihbarat örgütündeki en yakın müttefiklerini de ortadan kaldırmaya çalışmaktadır?Bu ölümcül kedi fare oyununda herkes potansiyel düşmandır. Tekmeler, yumruklar ve kurşunlar havada uçuşmaya başladığında, hiç kimse güvende değildir. Ryker’ın yapması gereken şeyse çok basittir: Öldürmek istediği son adamla karşılaşana dek, tek parça hâlinde kalabilmelidir!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gümüş KurtBir James Ryker Macerası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gümüş KurtBir James Ryker Macerası.

...e kategorisinde yer alırken Gümüş Kurt & Bir James Ryker Macerası epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz ... James Ryker Series by Rob Sinclair | Shelve The Silver Wolf ... . 2011-04-04 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 6052221945 'dır. Böylece kahramanlarımız, tamamen zıt karakterlere sahip olsalarda, yaşadıkları heyecanlı maceralara dalarken sıkı fıkı iki dost olup çıkmışlardır. Gümüş Kurt Ryker intikam almak istiyor ve bir şekilde istediğini elde edecek... 9786052221945. 733030. Gümüş Kurt Bir James Ryker Macerası. Panama Yayıncılık. 23.20. Bu konuda pdfindiroku.site size ... Ryder Music isimli Şarkıyı söyleyen gerçek adı Curtis James... ... ... 9786052221945. 733030. Gümüş Kurt Bir James Ryker Macerası. Panama Yayıncılık. 23.20. Bu konuda pdfindiroku.site size yardım edecek. Rob Sinclair'in ölümsüz eseri Gümüş Kurt Bir James Ryker Macerası hakkında hem bilgi edinecek hem de epub indirme bağlantısına ulaşacaksınız. Rob Sinc...