Yeryüzü Çocukları 4: Dönüş Yolu

Jean M. Auel

Yeryüzü Çocukları 4: Dönüş Yolu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-07-16
YAZAR Jean M. Auel
ISBN 9758733362
DOSYA FORMATI 8,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Daha öncekiler kadar otantik ve keyifli olan bu muhteşem romanda Jean M. Auel, insanoğlunun ilk dönemlerine ve cesur kahraman Ayla'nın büyüleyici maceralarına geri dönüyor.Ayla, arkadaşı Condalar ile birlikte Mamut Avcılarının ocağından ayrılıp, Buzul Çağı Avrupası'nın rüzgârlara açık topraklarında bilinmeyene doğru bir yolculuğa çıkar.Tehlikeli ve macera dolu yolculukları sırasında karşılaştıkları yabancıların bazıları Ayla'nın vahşi atları ve kurtlan eğitmesinden etkilenerek onlarla dost olur. Bazıları da onları anlamadıkları için tehdit edildiklerini düşünüp zorlu birer düşman olur.Yeryüzünde "evim" diyebilecekleri bir yere ulaşmak amacıyla yola çıkan Ayla ve Condalar, onları karanlığın içine, henüz haritası olmayan bir dünyanın kalbine doğru sürükleyen seslerin ve görüntülerin peşinden gitmeye devam ederler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeryüzü Çocukları 4: Dönüş Yolu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeryüzü Çocukları 4: Dönüş Yolu.

... hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Pandora - Dönüş Yolu : Yeryüzü Çocukları 4 - Jean M. Auel - Kitap... ... . JEAN M. AUEL kitapları ve ARTEMİS baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Yeryüzü Çocukları-4: Dönüş Yolu, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 42,42 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Yeryüzü Çocukları-4: Dönüş Yolu. Ürün Puanı: Yükleniyor... 35.70 TL. Bazıları da onları anlamadıkları için tehdit edildiklerini düşünüp zorlu birer düşman olur. Yeryüzünde "evim" diyebilecekleri bir yere ulaş ... Dönüş Yolu Yeryüzü Çocukları 4 Jean M. Auell ... . Yeryüzünde "evim" diyebilecekleri bir yere ulaşmak amacıyla yola çıkan Ayla ve Condalar, onları... Yeryüzünde evim diyebilecekleri bir yere ulaşmak amacıyla yola çıkan Ayla ve Condalar, onları karanlığın içine, henüz haritası olmayan bir dünyanın kalbine doğru sürükleyen seslerin ve... Bazıları da onları anlamadıkları için tehdit edildiklerini düşünüp zorlu birer düşman olur. Yeryüzünde "evim" diyebilecekleri bir yere ulaşmak amacıyla yola çıkan Ayla ve Condalar, onları karanlığın içine... Yeryüzü Çocukları Serisi milyonların hayal gücünü canlandıran, muhteşem bir epik öykü. İnsanlar, ilişkiler ve aşkın sınırlarını anlatan dokunaklı bir seri. Bazıları da onları anla...