Çilli Begonya

Julianne Moore

Çilli Begonya
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-21
YAZAR Julianne Moore
ISBN 9944425735
DOSYA FORMATI 7,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çilli Begonya sıradan bir kız çocuğu. Yalnız, başı çilleriyle biraz dertte. Onlardan kurtulmak için her şeyi deniyor -boya kalemlerini bile! Ama nafile. Çilleri bana mısın demiyor. Çilleri kaybolmadığına göre geriye yapacak bir tek şey kalıyor…Ünlü aktris Julianne Moore, kendi çocukluk deneyimlerinden ilham alarak yazdığı Çilli Begonya ile bizi biz yapan şeyleri sevmek üzerine evrensel bir hikâye anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çilli Begonya i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çilli Begonya.

...ri zamanı : 352 × 443 - Begonya Çiçeği Bakımı Sulaması Yetiştirmesi ve Çoğaltması ... Çilli Begonya - Ekşi Sözlük ... . ben bu çilli begonia sipariş vermek istiyorum yada bana nerede alacağıma dair bir bil verirseniz sevinirim. başka konuların içerisinde geçmesine rağmen çilli begonya için açılmış bir başlık göremedim. bence bu çiçek de yaşatılması gereken çiçeklerimiz arasında. Begonya (Begonia) bitkisinin yetiştirilmesi, bakımı ve sulanması *Saksı değişimi genellikle 2-3 yılda bir nisan yapılmalıdır. *Begonya bulunduğu yerde başka cisimlerle temasta bulunmalıdır. 14,50 TL. - + Sepete Ek ... Çilli Begonya Bakımı ve Benim Begonyam | Melekler Mekanı... | Forum ... . *Begonya bulunduğu yerde başka cisimlerle temasta bulunmalıdır. 14,50 TL. - + Sepete Ekle. Çilli Begonya Çiçeği Saksıda 20-25 Cm boyunda. Çilli Begonya Çiçeği Saksıda yaprakları noktalı olduğundan dolayı çilli ismi verilmiştir çiçek verir haldedir. En uygun fiyata begonya çiçeği fidesi satışı E-fidancim.com. Kitabımızın kahramanı Çilli Begonya; yedi yaşında, kısa boylu, bisiklete binebilen tatlı ve sıradan bir çocuk. Tıpkı diğer çocuklar gibi. Ama Çilli begonya pek de aynı görüşte değildir. Ilıman iklimleri seven begonya çiçeği; kırmızı, turuncu, beyaz olmak üzere çok fazla renge sahiptir. Evde bakılabilecek süs bitkilerinden bahsedilecekse, begonya akıllara ilk gelen çiçeklerden birisidir. yaprakları çillerle bezenmiş bir begonya çeşidi. şöyle ki: http://img91.imageshack.us/img91/1499/cilli.jpg. Çilli Begonya en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Gelince Haber Ver. Alışveriş Listeme Ekle. Çilli Begonya Hakkında Bilgiler....