Rol Modeli İnsanlar

Ali Özdemir

Rol Modeli İnsanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-30
YAZAR Ali Özdemir
ISBN 6257902748
DOSYA FORMATI 7,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu eserde rol modeli, başarılı, üretken, projeci, azimli, girişimci insanlar hakkında değinmeler, anekdotlar ve anılar yer almaktadır.Bazı insanlar bolluk, şatafat ve sınırsız imkânlar içine doğarlar. Bunca zenginliğe rağmen uzun ömürlerinde bu ülkeye bir çivi çakmadan yok olup giderler.Kimi insanlar ise hayata sıfırdan başlamalarına rağmen mucize sayılabilecek başarılara imza atarlar. Kitapta, üstün işler başaranlardan bir demet bulacaksınız. Eserin ticarî bir amacı yoktur. Herhangi bir kazanç söz konusu olur ise bu, “hayır” işlerine harcanacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rol Modeli İnsanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rol Modeli İnsanlar.

...ir. Bu eserde rol modeli, başarılı, üretken, projeci, azimli, girişimci insanlar hakkında değinmeler, anekdotlar ve anılar yer almaktadır ... Dünyada Dört Tür İnsan Varmış: Çekingen, Ben Merkezci, Rol Modeli... ... . Ama bunun anahtarı iyi bir rol model seçmektir. "Kendini sürekli güzel ve çekici insanlarla karşılaştırırsan çirkin ve önemsiz biri olduğunu düşünmeye başlarsın. Ipsos'un araştırmasına göre gençlerin rol modeli televizyon dahisi Acun Ilıcalı oldu. 2012 versiyonu için genişletildi ve 36-45 ve 46-60 yaş gruplarını 2012 yılı rol modeller araştırmasına dahil edildi. ...yoksa, sabrın ... Genç Dergi / Rol Kesmek Kolay, Model Olmak Zor ... . 2012 versiyonu için genişletildi ve 36-45 ve 46-60 yaş gruplarını 2012 yılı rol modeller araştırmasına dahil edildi. ...yoksa, sabrının bir noktası vardır her insan gibi ve "delete" tuşuna basması işten bile. oturtacaktır, ancak yaş ilerledikçe rol model alınan kişi taklit ediliyorsa bu bir problem olduğunun işare...