Parkta Bir Dede

Kollektif

Parkta Bir Dede
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-30
YAZAR Kollektif
ISBN 6059090605
DOSYA FORMATI 5,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Arkadaşlarıyla parka oynamak için erkenden giden Efe vakit geçirmek için tabletinde oyun oynamaya dalar. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Tam bu sırada Ece ile Yeşilcan parka gelerek yardım isteyen dedenin farkına varırlar. Ece, ‘Amcanın yardıma ihtiyacı var” diyerek arkadaşlarını uyarır. Hep birlikte dedeye yardımcı olurlar. Ancak dede hastadır ve hiç bir şeyi ve kim olduğunu da hatırlamamaktadır. Peki bu durumda Yeşilcan ve arkadaşlar nasıl bir yol izleyecektir. Dede ailesine kavuşacak mı?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Parkta Bir Dede i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Parkta Bir Dede.

.... Arkadaşlarıyla parka oynamak için erkenden giden Efe vakit geçirmek için tabletinde oyun oynamaya dalar ... Hikayeler - Yeşilay Yayınları - Parkta Bir Dede ... . Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu... Kolektif. Arkadaşlarıyla parka oynamak için erkenden giden Efe vakit geçirmek için tabletinde oyun oynamaya dalar. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu... 7 TL. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrı ... Parkta Bir Dede Kolektif ... ... 7 TL. Bu sırada parkta salıncakta sıkışan bir dede yardım istemektedir ancak Efe bu yardım çağrısının farkına bile varmaz. Tam bu sırada Ece ile Yeşilcan parka gelerek yardım isteyen dedenin... 5.95 TL. Parkta Bir Dede-Yeşilay Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ö...