Mekkeli Yetim Muhammed

Ayhan Özcimbit

Mekkeli Yetim Muhammed
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-26
YAZAR Ayhan Özcimbit
ISBN 6057687272
DOSYA FORMATI 12,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, Mekke’li yetim ve çoban, kuru et yiyen bir kadının oğlu olan Hz. Muhammed’in daha önce hiç bir yerde okumadığınız gözden kaçan abduhu (kulluğu), ve onun hayatı hakkında niçin yalancı bir peygamber olmadığını anlamamızı sağlayacak bilgileri içeren bir kitaptır. Esasen Onunla ilgili kafalarda Ateist, Deist, Agnostik şüphelerin giderilmesi amacıyla 41 yıllık sorgulama, araştırma sonucu ortaya çıkmıştır. Yazar Ayhan ÖZCİMBİT, kendisi de Ateist büyümüş ve daha sonra 1985 yılında Deizme geçerek tek bir yaratıcının olduğunu kabul etmiş önce tevratı sonra incili ve Kur’an’ı okuduktan sonra Hz. Muhammed’in hayatını değişik kaynaklardan okuduktan sonra bir araya getirdiği ip uçlarından onun kul ve elçi olarak örnekliğini Kur’an üzerinden kabul etmiş 1989’da Müslüman olmuştur. İşte bu kitap samimi ve dürüst düşüncelerle gerçeği arayan Ateistler, Desitler ve Agnostikler için yazılmıştır. Müslümanlarda genelde Hz. Muhammed’in Abduhu tarafını (kul yönünü) daha fazla öğrenmek Ateist, Deist ve Agnostik sorgulamalara karşıdüşünce üretmek için bu kitabı okumalılardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mekkeli Yetim Muhammed i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mekkeli Yetim Muhammed.

... of Mekkeli Yetim - Muhammed on Facebook ... Mekkeli Yetim Muhammed Ayhan Özcimbit ... . Log In. Forgotten account? PagesMediaBooks and magazinesBookMekkeli Yetim - Muhammed. Mekkeli Yetim Muhammedayhan Özcimbit, din ve mitoloji kategorisinde ücretsiz kargo ve 25,7 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Mekkeli Yetim Muhammed/Ayhan Özcimbit. Ürün Puanı Ayhan Özcimbit. Bu kitap, Mekke'li yetim ve çoban, kuru et yiyen bir kadının oğlu olan Hz. Muhammed'in daha önce hiç bir yerde ... Mekkeli Yetim Muhammed, Ayhan Özcimbit Fiyatı ve... | Kitap365.com ... . Muhammed'in daha önce hiç bir yerde okumadığınız gözden kaçan abduhu (kulluğu)... Mekkeli Yetim Muhammed Ayhan Özcimbit Da Vinci Publishing 9786057687272 Ayhan Özcimbit. Allah emanetini yetim bir çobana verdi Niye? Kitap niçin yazıldı mesajı amacı nedir? 10.60 TL. Bu kitap, Mekke'li yetim ve çoban, kuru et yiyen bir kadının oğl...