HadislerleKadın

Dr. Huriye Martı

HadislerleKadın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-16
YAZAR Dr. Huriye Martı
ISBN 9751970503
DOSYA FORMATI 5,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kadınlar için huzurun ve güvenin kaynağı olmuştur Hz. Peygamber. Haklarını koruyup gözeterek onları “Allah’ın emaneti” olarak tanımlamış, erkekleri onlara karşı davranışları konusunda uyarmıştır. Ayette de belirtildiği gibi, kadın ve erkeğin dünya hayatında “veli” yani birbirleriyle yardımlaşan, birbirlerini cennete taşıyan dost ve destek insanlar olmalarını arzu etmiş, onlara bu yolda rehberlik etmiştir. Sevgili peygamberimiz, İslam’ın kadına bakışını izah etmiş, bu bakışın hayata yansımalarını bizzat uygulamalarıyla göstermiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz HadislerleKadın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap HadislerleKadın.

...hmet Yaşar Kandemir. Hadislerle Kadın (2 Cilt Takım); İşretü'n - Nisa ... Hadislerle Kadın (2 Cilt Takım) (Ciltli) - İmam Nesâî- | Yeni ve İkinc ... . 117 180. Nureddin Yıldız. 103 TL. 2 Cilt Hadislerle Kadın İşretü'n Nisa tercümesi hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz. Yaratan Rabbinin adıyla oku. HADİSLERLE KADIN. Kadınlar için huzurun ve güvenin kaynağı olmuştur Hz. Peygamber. Ayette de belirtildiği gibi, kadın ve erkeğin dünya hayat ... İbn Huzeyme, Sahih Hadis No: 1601 ve 2. ... . Peygamber. Ayette de belirtildiği gibi, kadın ve erkeğin dünya hayatında "veli" yani birbirleriyle yardımlaşan, birbirlerini... Bitirdim elhamdülillah Kitap Hadislerle Kadın adını almış, ama bence her evde anne baba ve o evin çocukları okumalı. Kadın demek aile demek değil miydi zaten. O kadar güzel bilgiler öğrendim ki! Han...