Değirmenimden Mektuplar

Alphonse Daudet

Değirmenimden Mektuplar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-01
YAZAR Alphonse Daudet
ISBN 6052944776
DOSYA FORMATI 10,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu satırları size, kapısı sonuna kadar parlak güneş ışığına açık olan değirmenimden yazıyorum.Önümde ışıl ışıl bir çam korusu tepenin eteklerine kadar uzanıyor. En yakındaki dağlar olan Alpler çok uzakta, gri siluetleri gökyüzüne yaslanıyor. Etrafta neredeyse hiç ses yoktu; uzaklardan belli belirsiz duyulan bir kaval sesi, lavantaların arasından seslenen bir çulluk ve bir yerlerden duyulan bir katırın boynundaki çan sesleri. Provence’nin ışığı bu muhteşem manzaraya can veriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Değirmenimden Mektuplar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Değirmenimden Mektuplar.

...imden mektuplar özeti. Youtube Kanalımız İçin Tıklayınız ... Değirmenimden Mektuplar , Alphonse Daudet - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Youtube Kanalı İçin Tıklayınız. KİTAPTAKİ KARAKTERLER. Azan Baba: Daudet'e mektup getiren yaşlı adam. 'Ai' Değirmenimden çok memnunum. Parisli bir arkadaşım, yazdığı mektupta, bulunduğum yerden üç beş fersah uzaklıkta yaşayan, anne ve babasını ziyaret etmemi isteyince, mecburen yollara düştüm. Değirmenimden Mektuplar kitabının özeti. Detaylar için sor. Takip et. Cevaplar. Geçenlerde bana gelen ... Değirmenimden Mektuplar (Alphonse Daudet) Kitabının Özeti... ... . Detaylar için sor. Takip et. Cevaplar. Geçenlerde bana gelen bir mektup çok dokundu bu mektubu sizinle de paylaşmak isterim. Değirmenimden Mektuplar kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınız...