Operadaki Hayalet

Gaston Leroux

Operadaki Hayalet
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-13
YAZAR Gaston Leroux
ISBN 9752208537
DOSYA FORMATI 10,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Operadaki Hayalet, Paris Operasında ses sanatçısı olan Christine Daae’nin çevresinde gelişen, imkânsız bir aşkın heyecan verici, trajik hikâyesini anlatır. Paris Operasındaki hayalet söylentisi, Christine Daae’nin bir gün ortadan kaybolmasıyla herkes için ürkütücü bir hal alır. Genç kıza âşık olan Vikont Raoul Chagny’nin de dahil olmasıyla, olaylar korkunç bir hikâyeye dönüşür. Kıskançlık ve kaybetme duygusuyla herkese korku dolu anlar yaşatan yaratık bir hayalet midir yoksa yalnızca anlaşılmayı bekleyen bir zavallı mıdır? Gaston Leroux, gotik korku türünün dikkate değer bir örneği olan ölümsüz eserinde, okuyucuyu nefret ile merhamet arasında bir duygu karmaşasında bırakıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Operadaki Hayalet i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Operadaki Hayalet.

...Adı: Operadaki Hayalet. Nam-ı Diğer: Andrew Lloyd Webber's The Phantom of the Opera ... Operadaki Hayalet - The Phantom of the Opera... - TurkceAltyazi.org ... . Kızın patronuna aşık olmasıyla Phantom'un gazabı operayı saracaktır. operadaki hayalet. şükela: tümü | bugün. (bkz: the phantom of the opera). 23.10.2001 01:02 ~ 01:04 carno. 13.08.2004 10:44 ~ 15.08.2004 22:56 votd. (bkz: a night at the opera). Bu yazdıklarım ''Operadaki Hayalet'' adlı romanın içeriğinden değil. Bu gerçekten yaşanmış bir olay. Operadaki Hayalet romanının en eğlenceli nokt ... Operadaki Hayalet (The Phantom Of The Opera) Filmi - Sinemalar.... ... . Bu gerçekten yaşanmış bir olay. Operadaki Hayalet romanının en eğlenceli noktalarından biri gizemli olması. Yönetmen: Joel Schumacher. Yıldız: Gerard Butler, Emmy Rossum, Patrick Wilson vb. The Phantom of the Opera Full HD kalitede, tafdi farkıyla türkçe altyazılı olarak hemen izle. Operadaki Hayalet 2004 izle tekfull...