İletişimin Kadarsın

Osman Fatih Cengiz

İletişimin Kadarsın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-09
YAZAR Osman Fatih Cengiz
ISBN 6052232309
DOSYA FORMATI 9,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatınızdan memnun musunuz?Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili.Ne ilgisi var demeyin!İletişim dediğiniz süreç siz anne karnındayken başladı, ama inanın verdiğiniz son nefesle birlikte nihayet bulmayacak.Ve sahip olduğunuz iletişim kabiliyetinin etki alanı, aslında hayallerinizin bile ötesinde …İnanıyorum ki; bu kitaptaki hikâyeler size bambaşka bir bakış açısı sunacak. Hiç düşündünüz mü?Belki de Birinci Dünya Savaşı, talihsiz bir iletişim kazasıydı.Belki de bütün hastalıklarınız, bedeninizle ve ruhunuzla iletişimsizliğin bir eseri.Kim bilir, belki iletişim adına tuttuğunuz her ipucu ömrünüzü uzatıyor. Eğer iletişim, ağzınızdan çıkanla alın yazınız arasındaki en kısa yolsa; bu kitapta, bu yola dair hikâyeler bulacaksınız.Ve her hikâyede bir kez daha farkına varacaksınız ki, aslında gerçekten iletişiminiz kadarsınız! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İletişimin Kadarsın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İletişimin Kadarsın.

... Gürgen / BAU Öğretim Görevlisi 1977 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nde akademik yaşamına başlayan Haluk Gürgen, 2006 yılına kadar bu fakültede iletişim ... İletişimin Kadarsın %25 İndirimli Osman Fatih Cengiz ... ... İletişimin Kadarsın! yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İletişimin Kadarsın! kitabına benzeyen kitaplar. Osman Fatih Cengiz. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! Osman Fatih Cengiz. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişim denince akla ... İletişimin Kadarsın - Kitap Tavsiyeleri - Paramaks ... . Ne ilgisi var demeyin! Osman Fatih Cengiz. Hayatınızdan memnun musunuz? Bu soruya vereceğiniz cevap sizin ne kadar iyi bir iletişimci olduğunuzla ilgili. Ne ilgisi var demeyin! İletişim denince akla her ne kadar ikili ilişkiler gelse de insanl...