Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı

Kollektif

Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-05
YAZAR Kollektif
ISBN 6050969337
DOSYA FORMATI 7,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı çocuğunuzun renk algısının ve motor becerilerinin gelişimini desteklemek amacıyla hazırlandı. Kitaba eşlik eden renkli çıkartmalar, siyah beyaz çizimleri boyamak için örnek oluşturur ve çocukların göz el koordinasyonunun gelişimine katkıda bulunur. Keyifli boyamalar!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı.

... Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı çocuğunuzun renk algısının ve motor becerilerinin gelişimini desteklemek amacıyla hazırlandı ... Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı Doğan Egmont Yayıncılık... ... . : Kolektif. Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı Doğan Egmont Yayıncılık | 9786050969337. Disney Baby Çıkartmalı Boyama Kitabı çocuğunuzun renk algısının ve motor becerilerinin gelişimini desteklemek amacıyla hazırlandı. Kitaba eşlik eden renkli çıkartmalar... Kitaba eşlik eden renkli çıkartmalar, siyah beyaz çizimleri boyamak için örnek oluşturur ve çocukların göz el koordinasyonunun ht ... Disney Baby - Çıkartmalı Boyama Kitabı: 3 Yaş ve Üstü İndir... ... ... Kitaba eşlik eden renkli çıkartmalar, siyah beyaz çizimleri boyamak için örnek oluşturur ve çocukların göz el koordinasyonunun https://www.limankitap.com/urun/disney-baby-cikartmali-boyama-kitabi. Keyifli boyamalar! Sayfa Sayısı. 16. Kağıt Türü. Kitap Kağıdı. Boyama Kitabı Doğan Egmont Çocuk Kitapları, Ko...