Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu

Ahmet Kılıç

Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-12
YAZAR Ahmet Kılıç
ISBN 6052173503
DOSYA FORMATI 3,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir şahsın manevi dünyasını tanıyabilmenin en iyi yolu; öncelikle onun hayatını (biyografisini) bilmek, daha sonra eserleriyle hemhal olmak, dâva arkadaşlarını tanımak ve onun hangi yönleriyle, kimler tarafından eleştirildiğini bilmektir. Nurettin Topçu hakkında neşredilen eserler gözden geçirildiği zaman, genelde Topçu’nun, kitap çalışmaları üzerinde yoğunlaşıldığı görülür. Bu çalışmayla, Nurettin Topçu’nun kendi kitaplarında anlatılmayan,çoğu kişi tarafından bilinmeyen yönleri, takipçileri dışında görmezden gelinen yahut bilinmeyen yazıları araştırıldı.Nurettin Topçu’nun ifade ettiği gibi: “Bilmek seyretmek değil, bir sırrı çözmektir.”Topçu’nun sırlı dünyasını keşfetmek için de elinizdeki bu kitapta; hatıraları, hayatında dönüm noktası olan mühim kişiler ve olayları, derin bir inceleme ile bütün yönleriyle irdelenmiş, unutulmaya yüz tutmuş basılı materyallerdeki bilgi ve anekdotlara yer verilerek bir sır gün yüzüne çıkarılmaya çalışılmıştır.Nurettin Topçu’nun söylemiyle; “Okuyuculara kalp ile anlayış dileriz.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu.

...lıç. Bir şahsın manevi dünyasını tanıyabilmenin en iyi yolu; öncelikle onun hayatını (biyografisini) bilmek, daha sonra eserleriyle hemhal olmak ... Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu Ahmet Kılıç ... ... 30 TL. Bu çalışmayla, Nurettin Topçu'nun kendi kitaplarında anlatılmayan, çoğu kişi tarafından bilinmeyen yönleri, takipçileri dışında görmezden gelinen yahutbilinmeyen yazıları araştırıldı. Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu Ahmet Kılıç Motto Yayınları 9786052173503 Ahmet Kılıç. Yazarın uslubu çok etkileyici bu sebeple yeni kitabı Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu adlı eserini aldım. Demek ki filozof herk ... Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu ... . Yazarın uslubu çok etkileyici bu sebeple yeni kitabı Bilinmeyen Yönleriyle Türk Filozofu Nurettin Topçu adlı eserini aldım. Demek ki filozof herkes gibi olaya bakamayan demekmiş... Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "...