Yeşil Işın

Jules Verne

Yeşil Işın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-10
YAZAR Jules Verne
ISBN 6052944660
DOSYA FORMATI 5,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İşte Miss Campbell’ı büyüleyen bu okuduğu satırlardı. Bu olay aslında İskoçya’nın açıklanamayan efsanelerinden biriydi. Şanslıysa insan böyle bir şeye bir kere şahit olabilir ve böylece diğerlerinin düşüncelerini okuyabilirdi.Sam ve Sib şaşkın, boş gözlerle birbirlerine baktı. Yeşil Işın’ı görmeden bu yaşa kadar gelmişlerdi ve böyle bir şeyin var olup olmadığından emin bile değillerdi. Ancak Helena onlar gibi düşünmüyordu, bu benzersiz fenomeni görmek şu an hayatındaki en önemli şeydi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeşil Işın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeşil Işın.

...ne'in evreni ve bilimsel gelişmeleri, yeryüzünde yaşanan maceralarla süsleyerek anlattığı romanlarından Yeşil Işın, Kuzey Işıkları denilen doğa olayı üzerine kurulmuş ... Yeşil Işın En Uygun Fiyatlarla ... . YEŞİL IŞIN en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Jules Verne'in bilimsel zekasının yanı sıra nefes nefese okunan maceralar yazmaktaki ustalığını sergilediği Yeşil Işın'ı bir solukta okuyacaksınız. Jules Verne. Sebastian ve Samuel Melvill kardeşler, gösterişli evlerinde biricik yeğenleri Helena Campbell ile birlikte yaşamaktadır. Herkes tarafından sevilip sayılan bu iki ... Yeşil Işın Jules Verne ... . Jules Verne. Sebastian ve Samuel Melvill kardeşler, gösterişli evlerinde biricik yeğenleri Helena Campbell ile birlikte yaşamaktadır. Herkes tarafından sevilip sayılan bu iki kardeş... Jules Verne. Jules Verne'in evreni ve bilimsel gelişmeleri, yeryüzünde yaşanan maceralarla süsleyerek anlattığı romanlarından Yeşil Işın, kuzey ...