Julia ile Akşam Yemeği

Dr. Yavuz Dizdar

Julia ile Akşam Yemeği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-18
YAZAR Dr. Yavuz Dizdar
ISBN 6059177443
DOSYA FORMATI 4,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ellili yaşlarının başında olan doktor koşullar gereği günlük yaşamın gürültülü ve üzüntülü dünyasından uzaklaşmış, kendini okumaya ve yaşamın sırrını aramaya vermiştir. Bir gün Julia adında yeni mezun bir doktordan gelen mesaj yaşamını değiştirir. Julia yanında staj yapmak isteğini dile getirmektedir. Dört hafta boyunca bir yandan tıp bilimini yeniden gözden geçirip, diğer yandan yaşama dair düşüncelerini paylaşırlarken, doktor da aradığı sırra giderek yaklaştığını hissetmektedir: Bilim nedir, bilimsel olmak ne demektir, bilgi nasıl üretilir ve yayılır? Neyi neden yeriz ve nasıl sindiririz? Sindirim sistemi her canlıda aynı mıdır? Evrim gerçekten oldu mu? Sindirim sisteminin irdelenmesi evrim düşüncesini değiştirebilir mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Julia ile Akşam Yemeği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Julia ile Akşam Yemeği.

...e Akşam Yemeği. %30. 32,00 TL. Julia ile Akşam Yemeği ... Julia İle Akşam Yemeği | Hayatına Yeni Bir Başlangıç Yap; Bir Kitap Al! ... . Dr. Yavuz Dizdar. HAVALE :22,18 TL %1 EFT İndirimi. Julia ile Akşam Yemeği geçen hafta da sözü bağladığımız üzere bir "bilimsel kurgu" olarak yazılmıştır: (1) İçerikte bilimsel kavramlar anlatılmaktadır, bahsedilen bütün kavramların seçilmiş referansları vardır. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Julıa İle Akşam Yemeği - Yavuz Dizdar. Bir gün Julia adında yeni mezun bir doktordan gelen m ... Julia İle Akşam Yemeği Yavuz Dizdar Büyükada 9786059177443 Kitap ... . Bir gün Julia adında yeni mezun bir doktordan gelen mesaj yaşamını değiştirir. Yavuz Dizdar. Yaşlarının başında olan doktor koşullar gereği günlük yaşamın gürültülü ve üzüntülü dünyasından uzaklaşmış, kendini okumaya ve yaşamın sırrını aramaya vermiştir. ‪julia ile akşam yemeği‬. Ahmet...