Anında Özgüven (Cd Ekli)

Paul Mckenna

Anında Özgüven (Cd Ekli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-22
YAZAR Paul Mckenna
ISBN 6052992395
DOSYA FORMATI 11,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatınızda istediğiniz her şeye ulaşmak için gereken özgüvene sahip olmak ister miydiniz?Dr. Paul McKenna, dünyanın önde gelen hipnoz uzmanı ve İngiltere’nin en başarılı kişisel gelişim yazarıdır. McKenna bu çığır açıcı yeni kitabında duygularınızın hâkimi olmanın yanı sıra daha huzurlu ve kendinizden emin yaşamanın sırlarını ortaya koyuyor.Bu kitapta korku ve çaresizlik hissini nasıl yeneceğinizi ve kısa sürede büyük bir özgüven ve motivasyonu nasıl yaratacağınızı öğreneceksiniz. Hatta kitabı bitirmeden önce hayata ilişkin genel tutumunuzun daha iyi yönde değişmeye başladığını görebilirsiniz! Zor durumlarda kendinizi güçlü hissetmek ister misiniz? İş hayatı, aşk hayatı ya da yaşamın başka herhangi bir alanında, Paul normalde ancak kendi özel danışanlarının ve seminerlerine katılanların erişebildiği basit ama etkili teknikler aracılığıyla size adım adım eşlik edecek.Bunlara ek olarak, zihninizi pozitif düşünce ve duygularla doldurması için en yeni psikoloji tekniklerini kullanan bir zihin programlama CD’si de kitabın yanında veriliyor.Eğer kendinizi tamamen rahat hissetmek ve gerçek kapasitenize ulaşmak istiyorsanız bu kitap ve CD tam size göre!Paul McKenna son yirmi yılda milyonlarca insanın kilo vermesini, sigarayı bırakmasını, insomniayı yenmesini, stresten kurtulmasını ve özgüvenini artırmasını sağladı. Üç yılda üç milyon okura ulaşan ve çıktığı televizyon programları dünyanın kırk iki ülkesinde yüz milyonlarca kişi tarafından izlenen Paul McKenna bugün İngiltere’nin en çok satan yazarları arasında.Ünlü yazar kendi yarattığı kişisel dönüşüm programını Hollywood yıldızları, olimpiyat şampiyonları, rock yıldızları, iş dünyasının önde gelen isimleri ve kraliyet ailesi üyeleri üzerinde uyguladı. McKenna insan yaşamındaki küçük değişimlerin büyük sonuçlar elde etmede nasıl etkili olduğunu kanıtlayarak dinleyicilerini ve danışanlarını her zaman şaşırtmayı başardı ve ömür boyu süren bir fobinin, bağımlılığın veya derinlere yerleşmiş kişisel bir sorunun birkaç günde aşılabileceğini gösterdi.Şimdi sıra sizde!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anında Özgüven (Cd Ekli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anında Özgüven (Cd Ekli).

...zgüven (Cd Ekli). %30. 49,98 TL. Bu kitapta korku ve çaresizlik hissini nasıl yeneceğinizi ve kısa sürede büyük bir özgüven ve motivasyonu nasıl yaratacağınızı öğreneceksiniz ... Özdeğer, Özsaygı, Özsevgi, Özgüven ... . 9786052992395. 13281671. Anında Özgüven (Cd Ekli). Pegasus Yayınları. 49.98. Yazarın Diğer Kitapları. Sizi Zengin Edebilirim (Cd Ekli). Paul Mckenna. Pegasus Yayınları. Bu kitapta korku ve çaresizlik hissini nasıl yeneceğinizi ve kısa sürede büyük bir özgüven ve motivasyonu nasıl "Paul Mckenna" - diğer ürünler. Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli). Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Anında Özgüven (Ücretsiz Zihin Programlama CD'siyle Birlikte). Mağaza: Sembol Kitabevi. Sorunuzu a ... Anında Özgüven (Ücretsiz Zihin Programlama CD'siyle Birlikte) ... . Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli). Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Anında Özgüven (Ücretsiz Zihin Programlama CD'siyle Birlikte). Mağaza: Sembol Kitabevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. #Kişiselge...