Amcam Bir Robot

Michael Petrowitz

Amcam Bir Robot
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-10
YAZAR Michael Petrowitz
ISBN 6052852613
DOSYA FORMATI 12,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı...Amcam Bir Robot, “Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı” serisindeki yerini alıyor.“Okuma Seviyesi 3” olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü, 7 yaş ve üzerindeki öğrencileri, bilimin ışığında, hem eğlenceli hem de öğretici bir okuma serüvenine davet ediyor.Bilgi çağındaki çocukların, mekanikleşmeye yüz tutan günlük hayatlarından renkli bir kesit sunan Amcam Bir Robot, evle okul arasında günlerini geçiren kâşif ruhlu iki arkadaşın, bilimi ve teknolojiyi nasıl kendi hedeflerine göre şekillendirebileceklerini sevimli bir hikâye aracılığıyla anlatıyor.Akıldan hesap vakti! Cem!234 artı 126 kaç eder? 20 saniyen var! DÜDÜÜT!Cem'in matematikle başı “azıcık” dertte! Tamam tamam, fena hâlde dertte! Hatta sınıfta kalabilecek kadar! Hele ki, soruları soran kişi eski bedenci Dehşet Demir ise ve yanıtı da saniyeler içinde bekliyorsa… Akıldan hesap yapmak zor, bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da zor! Cem robot değil ya! Gerçi, evde ve okulda neyi ne zaman yapması gerektiğine dair sürekli “komutvari” yönergeler aldığı için biraz robotlaşmış gibi hissetse de, o yine de kendi bildiğini okumaya kararlı. Off, keşke hakiki bir robot olsa da hayatını kolaylaştırsa! Durun bir dakika! Arkadaşı Mert'in bu konuda dâhiyane bir buluşu var. Ve işte huzurlarınızda, her şeyi şıp diye bilen, matematik yeteneği ile Dehşet Demir'i bile birkaç işlemde yenebilen, insan kılığında bir android: Bay Robi!.. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Amcam Bir Robot i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Amcam Bir Robot.

...rowitz. Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı ... Amcam Bir Robot Michael Petrowitz ... ... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. ' Amcam Bir Robot, son bölümünde yer verdiği sözlük ve soru sayfalarıyla, okurlarının kelime dağarcığını zenginleştiriyor, okuduklarını daha iyi anlamalarına ve pekiştirmelerine olanak sağlıyor. Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okum ... Amcam Bir Robot Michael Petrowitz ... ... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. ''Okuma Seviyesi 3'' olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü... Amcam Bir Robot, "Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı" serisindeki yerini alıyor. Akıldan hesap yapmak zor, bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da ...