Deyimler ve Öyküleri -5-

Selim Gündüzalp

Deyimler ve Öyküleri -5-
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-07-13
YAZAR Selim Gündüzalp
ISBN 9752610021
DOSYA FORMATI 7,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkçe'nin, deyimler yönüyle zengin bir hazineye sahip olduğu şüphesizdir.Hepimiz konuşmalarımızda ve yazılarımızda bu hazineden faydalanırız, ama çoğumuzun, kullandığımız deyimlerin kaynağından habersiz olduğu da bir gerçek.Bunun en önde gelen sebeplerinden biri, bu deyimlerin ilk kullanıldığı durum ve olayların öykülerine ulaşabileceğimiz derli toplu bir çalışmanın hali hazırda bulunmayışıdır.İşte "Deyimler ve Öyküleri" dizisi bu sahadaki eksikliği gidermek amacıyla hazırlandı."İkinci Öykü Dizisi" okuyucularını, merakla izlenecek, neşeli bilgilerle dolu bir yolculuğa çağırıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Deyimler ve Öyküleri -5- i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Deyimler ve Öyküleri -5-.

...uan : 120 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Deyimler ve Öyküleri 5 - Selim Gündüzalp ... Şiir ve Edebiyat | Deyimler ve Öyküleri -5 ... . Deyimler ve Öyküleri-5. Kapat. Deyimler ve Öyküleri-5. ISBN. : 9799752610025. Deyimler ve Öyküleri - 5. Selim Gündüzalp. Zafer Yayınları. derli toplu bir çalışmanın hali hazırda bulunmayışıdır.İşte Deyimler ve Öyküleri dizisi bu sahadaki eksikliği gidermek amacıyla hazırlandı. Sevgili Dostlar Verdiğimi sözde durarak "Deyimler ve Öyküleri" dizisinin beşincisini bilginize sunuyorum. Keyifli okumalar. 25.10.2017 Gündüz AKGÜL Emekli Cumhuriyet Savcısı. Deyimler ... Deyimler ve Öyküleri 5 - Selim Gündüzalp -Halkkitabevi ... . Keyifli okumalar. 25.10.2017 Gündüz AKGÜL Emekli Cumhuriyet Savcısı. Deyimler ve Öyküleri 5. Selim Gündüzalp. Yayınevi: Zafer Yayınları. Selim Gündüzalp. Türkçe´nin, deyimler yönüyle zengin bir hazineye sahip olduğu şüphesizdir. Hepimiz konuşmalarımızda ve yazılarımızda bu hazineden faydalanırız, ama çoğumuzun... ...bu deyimlerin ilk kullanıldığı durum ve olayların öykülerine ulaşabileceğimiz derli toplu bir çalışmanın hali hazırda bulunmayışıdır.İşte Deyimler ve Öyküleri dizisi bu eksikliği gidermek amacıyla hazırlandı....