Zaman Yolcusuna Söylenecekler

Yaşar Değirmenci

Zaman Yolcusuna Söylenecekler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-18
YAZAR Yaşar Değirmenci
ISBN 6057689535
DOSYA FORMATI 12,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanlarıdoğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir.İlim ve teknikle insan ne yaparsa yapsın, neyi bulursa bulsun, hangi aleti ortaya koyarsa koysun; yine de zamanın, hayatın ve ölümün sırrını ilahi hakikatlerde arayacak ve orada bulmaya çalışacaktır.Takvimin, saatin icadı ve kullanılmasının esas sebeplerinden biri de zamanı değerlendirmektir. İnsanın saadeti, zamanı yönetmesiyle; felaketi ise kaybetmesiyle ilgilidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zaman Yolcusuna Söylenecekler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zaman Yolcusuna Söylenecekler.

...cusuna Söylenecekler yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Zaman Yolcusuna Söylenecekler kitabına benzeyen kitaplar ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler Pdf İndir ... . Yaşar Değirmenci. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. Yaşar Değirmenci. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yo ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler > Yaşar Değirmenci > Tahlil... ... . Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Ürün Sepetinize Eklendi! Zaman Yolcusuna Söylenecekle...