Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi

Jim Powell

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-29
YAZAR Jim Powell
ISBN 6059218573
DOSYA FORMATI 10,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce sistemidir ve meditasyon sanatıyla o kadar derinden iç içedir ki ikisini birbirinden ayırmak neredeyse imkânsızdır. Jim Powell; Hindistan, Çin, Tibet ve Japonya’nın ana felsefelerini herkesin anlayacağı şekilde dile getirmektedir. Buda, Konfüçyüs, Lao Tzu, Dogen gibi isimlerin anlayışlarıyla ilgili anlatımlar da derinlemesine aydınlatıcıdır. Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi.

...l. Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Jim Powell ... ... Felsefe-Düşünce. Doğu Felsefesi. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. 30,00 TL. Sepete Ekle. Üye Girişi Yeni Üyelik Oluştur. E-Posta Adresi. Şifre. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Jim Powell tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Pdf Oku isimli 184 sayfadan oluşan kitap; TUTİ KİTAP yayınevinin 29/8/ ... Yeni Kitap: Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi ... . Jim Powell tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Pdf Oku isimli 184 sayfadan oluşan kitap; TUTİ KİTAP yayınevinin 29/8/2019 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Tüm bu önemli felsefeleri anl...