Yapayalnız

Chaboute

Yapayalnız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-20
YAZAR Chaboute
ISBN 9750527319
DOSYA FORMATI 10,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kimsenin uğramadığı bir deniz fenerinde, neredeyse hiçbir şey yapmadan yaşayan, çirkin olduğu düşünüldüğü için insan içine çıkarılmamış bir münzevi… Adı “Yapayalnız”dan başka ne olabilirdi ki? Bir geçmiş zaman karanlığı bu, tedirgin edici bir yeknesaklık, içselleştirilmiş bir dışlanmışlık… Chabouté’nin benzersiz çizgileri ve gizemli hikâyesi: Yapayalnız hüzün dolu bir rüya gibi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yapayalnız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yapayalnız.

...ün doğru yazılışı vatandaşlar tarafından araştırılıyor ... Yapayalnız | Arka Bahçe Çizgi Roman ... . TDK sitesinde sözlükte arama yaparak doğru yazım şeklini bulduk. İşte "Yapayalnız" TDK yazım kurallarına göre doğru yazım şekli... Yanında hiç kimse ya da hiçbir şey bulunmayan (bulunmayarak), tek başına anlamına gelir. Bu kelime genellikle yapa yalnız şeklinde yanlış yazılmaktadır. Doğru kullanımı yapayalnız şeklinde olmalıdır. Fakat doğru yazımı "yapayalnız" olmalıdır. Yapayalnız sö ... Yapayalnız Nedir Ne Demek Yapayalnız Hakkında Bilgiler ... . Fakat doğru yazımı "yapayalnız" olmalıdır. Yapayalnız sözcüğünün kullanımına verilebilecek diğer örnekler: Ne sen varsın yanımda ne de bir kitabım, şu dünyada yapyalnız kaldım. ben hep sevdim düşünmedim sevdim dostlarım da oldu düşmanlarım da -günahlarım da oldu sevaplarım da-. ama sorsanız ...