Şarkılar Girmiş Hayatımıza

Zuhal Erol

Şarkılar Girmiş Hayatımıza
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-03
YAZAR Zuhal Erol
ISBN 6052083260
DOSYA FORMATI 11,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Siyah beyaz, uzaktan kumandasız, üzeri dantel örtülü bir televizyonda Eurovision şarkı yarışması seyretmiş, seçtiğiniz şarkılardan "karışık kaset"ler doldurtmuşsanız, Ömer Seyfettin, Kemalettin Tuğcu okumuş, Göksel Arsoy'lu, Belgin Doruk'lu, Münir Özkul'lu, Adile Naşit'li Yeşilçam filmleri biterken SON yazısını gözünüzde titreyen damlalarla görmüşseniz, siyah önlükleriniz, beyaz yakalarınız ve cebinizde ütülü mendillerinizle sıra olduğunuz okul sabahlarında heyecanla andımızı söylediyseniz, pinokyo bisikletleri, horoz şekerlerini, Elvan gazozlarını, yerli malı haftasını, Küçük Ev'deki Laura'yı, Heidi'yi, Erkin Koray'ı, Cem Karaca'yı, Barış Manço'yu hatırlıyorsanız, bayram sabahı giyeceğiniz kırmızı pabuçlarınız başucunuzda bir gece bile uyuduysanız, Zuhal Erol'un yazılarını yaralarınızı iyileştiren bir neşeli hüzünle okuyacaksınız demektir. Zuhal Erol'un ilk kitabının adı hem Cemal Süreya'ya hem bütün şairlere, yazarlara bir saygı duruşu gibi. "Keşke ben de böyle bir kitap yazabilseydim." diyerek katılıyorum bu saygı duruşuna.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şarkılar Girmiş Hayatımıza i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şarkılar Girmiş Hayatımıza.

...ce Keyif Alacağınız Diğer Videolarımız ... Hayatı En İyi Anlatan Şarkılar - Uludağ Sözlük ... ...!!! Yeni Çıkmış Şarkılar : http://bit.ly/3613UyM Yabancı Şarkılar : http://bit.ly/2RsRRVr TikTok Şarkıları : http://bit.ly/2R2MTQe Bağımlılık... 234.138 beğenme · 18.821 kişi bunun hakkında konuşuyor. Amatör Şarkılar ve Duygulara Tercüme Sözler. Facebook'ta HAYAT VE MÜZİK'in daha fazla içeriğini gör. Giriş Yap. 00:00 | Hayat Bilgisi 00:30 | Hidra - Yenilmez 03:30 | Serin & Hamza Yetik - Kendimizden Melankolik Şarkılar #1 : https://goo.gl/XbiwCp ♫ ►Türkçe Rap / Melankolik ... Hayatıma Dokunan Şarkılar / Muud ... .gl/XbiwCp ♫ ►Türkçe Rap / Melankolik Şarkılar #2 : https://goo.gl/JhrVma. Düğünde giriş müzikleri ve 2018 ilk dans şarkıları listemizde. Yeni bir hayata girişten evvel hazırlıklar, aksilikler, anlaşmazlıklar silsile...