Küçük Kara Balık

Samed Behrengi

Küçük Kara Balık
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-21
YAZAR Samed Behrengi
ISBN 6056968068
DOSYA FORMATI 7,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Annesiyle birlikte bir derede yaşayan Küçük Kara Balık’ın hikâyesini duydunuz mu?Bakın anlatalım: Bu sevimli Küçük Kara Balık’ın en sevdiği şey, ay ışığının evlerinin üstüne vurmasıymış. Küçük Kara Balık, her gün, sabahtan akşama kadar, annesiyle birlikte derenin içinde yüzermiş. “Anneciğim, burada daha fazla kalamam ben, gitmeliyim!” demiş bir gün Küçük Kara Balık. “Gitmek istediğine emin misin?” diye sormuş annesi.“Evet,” demiş Küçük Kara Balık. “Bu derenin ucunun nereye çıktığını gidip görmek istiyorum.” “Başka yerlerde neler olup bittiğini gerçekten bilmek istiyorum... Böyle amaçsızca yüzmektenbıktım usandım.” Böylece çıkıp gitmiş. Küçük Kara Balık, bütün çocuklar için unutulmaz bir öykü, bir başucu kitabı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Kara Balık i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Kara Balık.

...e, bir gece yüzlerce torununu etrafına toplamış, onlara Küçük Kara Balık'ın masalını anlatmaktadır: Küçük Kara Balık, bir sabah erkenden uyanır ve annesini de dürterek uyandırır ... Samed Behrengi - Küçük Kara Balık | E-Kitap İndir, Epub, PDF, Mobi... ... . 7 TL. Küçük Kara Balık bunları dikkate almaz ve serüvenlerle dolu bir yolculuğa çıkar. Küçük Kara Balık'ın düşlerini gerçekleştirmek için çıktığı bu yolculuk sizlerde derin izler bırakacak. Küçük Kara Balık - Sincap Kardeş Masal Dizisi, Vol. 9. ÇOCUK HİKAYELERİ (Samed Behrengi- Küçük Kara Balık), Eğlenceli Çocuk Videosu - Продолжительность: 31:49 Kids ... Küçük Kara Balık, Samed Behrengi » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Küçük Kara Balık - Sincap Kardeş Masal Dizisi, Vol. 9. ÇOCUK HİKAYELERİ (Samed Behrengi- Küçük Kara Balık), Eğlenceli Çocuk Videosu - Продолжительность: 31:49 Kids Room 4 756... samed behrengi'nin deyimiyle bu kitap tüm "küçük kara balıklara..." ithafen... şey yok." diyen tüm robotlaşmış beyinlere ve kas...