İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır

Hulusi Gökhan Demir

İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-19
YAZAR Hulusi Gökhan Demir
ISBN 9756587485
DOSYA FORMATI 4,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İYİLER HEP KAZANIROkuyacağınız kitabı neden hazırladık?Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez. Tam tersine hayat; yokuşu, ovası, uçurumu, dikenli yollarla donatılmış bir kulvardır.Bu kulvarları aşarken umutla, usanç duymadan, yeniden başlayarak huzurla yürümek için seçilmiş hikâyelerle dolu; size hayat suyu vereceğine inandığımız için hazırladık.Umut, gecenin tüm karanlığına rağmen, buğulu bir cama güneş resmi çizebilmektir…Bu eser, okuyan kişiye; hep isteyip yapamadıklarını, erteledikçe unutulan heveslerini yapmaya başlaması için umut aşılayacaktır.Hayatın baş döndürücü kargaşasını stres yapmadan, elinden geleni çabalayarak, sükûnetle yaşamaya devam etmeyi öğrenmemiz gerek.Örneğin; önce küçücük şeylerle başlamalı belki, birkaç durak önce inip servisten otobüsten, yürümeli eve kadar, yüreğine takmalı güneş gözlüklerini, gördüğünü hissedebilmeli…İlla da büyük acılar çekerek hayatı arabeskleştirmek gerekmez. Bu nedenle sağlığını kaybedip ölümle yüz yüze gelmeden önce hayat değerli olmalı!Hulusi Gökhan Demir, hayatı ağlayarak değil, gülerek, umutsuzlukla değil, umutla, susarak değil, konuşarak, sorgusuz değil, sorgulayarak yaşamak en güzeli olmalı.Kitabın hazırlanışının amacı bütün bu algıları size kazandırmak ve hayatınızı kolay yaşanabilir hâle getirmektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır.

...ökhan Demir. Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez ... İyiler Mutlaka Kazanır - Dini Yazılar ... . Tam tersine hayat; yokuşu, ovası, uçurumu... Hulusi Gökhan Demir. İYİLER HEP KAZANIR Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz ve kumlarla kaplı bir sahilde yürümeye benzemez. iyiler mutlaka kazanır. şükela: tümü | bugün sorunsallar (1). nasıl ki başına iyi hadiseler gelen, kazanan bireyin iyi bir insan olması dolayısıyla bunları hakettiği, şans veya tesadüf eseri değil kendi... "Aktif iyiler kötüleri mutlaka rahatsız eder. Vastauksena käyttäjälle @NurdanOKUR. İyiler bir gün mutlaka ka ... İyiler Bir Gün Mutlaka Kazanır ... ... "Aktif iyiler kötüleri mutlaka rahatsız eder. Vastauksena käyttäjälle @NurdanOKUR. İyiler bir gün mutlaka kazanır, tarih bunun örnekleriyle doludur. Okuyacağınız kitabı neden hazırladık? Hayat, düz...