Gelirken Ekmek Al (İmzalı)

Şermin Yaşar

Gelirken Ekmek Al (İmzalı)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-01
YAZAR Şermin Yaşar
ISBN 6602027792
DOSYA FORMATI 8,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yıllardır muhatap olduğum “Baban nerede?” sorusuna, “işte”, “evde”, “memlekete gitti” gibi bir çırpıda verilebilecek cevaplar verebilmeyi çok isterdim. Babamın nerede olduğunu, nasıl bir bahtsız olduğunu kimseye izah edemedim. Kabul etmek gerekirse, masumiyetinden zaman zaman ben de çokça şüphe ettim. Kadere saygımız, tekrara göre değişiyor. Başımıza bir iş geldiğinde, bunu aksilik olarak kabul edebiliyor ve sineye çekiyoruz; bu aksilik ikinci kez geldiğinde, geldi mi üst üste gelir diyoruz, üçüncüsü tekrar ettiğinde her şey de senin başına geliyor diyerek rahatlıkla kanaat bildiriyoruz, sonraki tekrarlardaysa başına bu kadar çok şey geliyorsa, demek ki tüm bunları hak ediyor diyoruz. O bütün masumiyetiyle yaşamaya devam etse bile... İçimizde bir yerden konuşuyor Şermin Yaşar… Bu coğrafyanın en derin kederlerini en “bizlik” hayat acemilikleriyle harmanlıyor…İncinmişliklerimizi gülünesi aşklarımızla iyileştiriyor. Gerçek edebiyatın “insanın ruhuna” inen bir merdiven olduğunu her öyküsünde hatırlatarak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gelirken Ekmek Al (İmzalı) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gelirken Ekmek Al (İmzalı).

...Ekmek Al (İmzalı)-DOĞAN KİTAP- Şermin Yaşar Şahin ... Gelirken Ekmek Al Kitabı - Şermin Yaşar Kitapları - Hemen Satın Al ... ... Neredeyse hiç görmediğim babam annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yılla. Gelirken Ekmek Al. Kitaba adını veren öyküde 16 yıldır ayrı kaldığı kocası ile sonunda kavuşma fırsatı(umudu!) olan bir annenin, daha doğrusu kocasına neden kavuşamadığının hikayesi anlatılıyor. ...ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Gelirken Ekmek Al kitabına benzeyen kitaplar. Kitap bittiğinde çok beni etkileyen öyküleri: Geli ... Gelirken Ekmek Al Şermin Yaşar ... . Kitap bittiğinde çok beni etkileyen öyküleri: Gelirken Ekmek Al, Bize Bi'Çay, Tüh!!! oldu. Gelirken Ekmek Al (İmzalı)-DOĞAN KİTAP- Şermin Yaşar Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yılla. Şermin Yaşar. Şahi...